Kami i Domi ruszają z nowym projektem

Świat internetowego przekazu coraz częściej skupia się na Instagramie. Idąc za tym trendem, proponujemy nowy projekt dwóch wyjątkowych dziewczyn - Kami i Domi.

Domi. Foto Monika Mikołajko-Podlaska

Domi to szalona dziewczyna. Podróżniczka, imprezowiczka i niespokojna dusza. Uwielbia ostrą jazdę i miejsca, z których wydostanie się jest niejednokrotnie trudne. Poradzi sobie w każdej sytuacji. Podąża za trendami mody, i choć żyje w okultystycznym świecie, mocno stąpa po ziemi. Uwielbia buritto i mocną whisky.

Kami. Foto Monika Mikołajko-Podlaska

Kami to wrażliwa i  wydawałoby się, że skromna dziewczyna, ale nie raz  potrafi nas  zadziwić. Muzyka to jej świat nieposkromionych marzeń, fantazji i bajki. Pomaga zwierzętom, ale nie wyobraża sobie życia bez ludzi. W mocnym brzmieniu odnajduje spokój, a w techno odlot. Lubi czerwone wino, kryminały i ostre pikle z cukinii.

Z kobietami, o  kobietach, dla kobiet to kontrast dwóch osobowości Kami i Domi. Poznamy je w życiu codziennym. Zadbają o miłe poranki, które dzięki nim będą radośniejsze,  a lunchowe przerwy nie staną się zbyt monotonne.

Będą dla was testować nowości kosmetyczne, restauracje i poznawać nowe trendy modowe, oczywiście ich wścibskim okiem.

Bądźcie z nami każdego dnia! – zapraszamy na Instagram

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Kami i Domi

- Nowy projekt Obcasy.pl

- Nowy Team