Najdziwniejsze prezenty na walentynki. Odważysz się dać partnerowi jeden z nich?

Święto zakochanych tuż-tuż, ale niektórzy nadal głowią się nad oryginalnym prezentem dla drugiej połówki. Jak znaleźć niesztampowy upominek dla wyjątkowej osoby?

Najdziwniejsze prezenty na walentynki. Odważysz się dać partnerowi jeden z nich?

Czekoladki, romantyczna kolacja, a może bukiet róż? Wszystko to znamy już bardzo dobrze, w końcu to walentynkowa klasyka. A gdyby tak pójść o krok dalej? W święto zakochanych jedyne, co powinno Cię ograniczać, to Twoja wyobraźnia. W końcu chodzi o prezent dla ukochanej osoby. Odkryj kilka niecodziennych pomysłów na walentynkowy upominek i znajdź inspirację na ten lub następny rok.

Jadalna bielizna

Choć brzmi nieco absurdalnie, to ostatnio całkiem popularny wybór. W Internecie można znaleźć kilka rodzajów jadalnych staników, a także damskich i męskich stringów. Są one zrobione ze słodkich koralików cukierkowych, zawieszonych na nitkach w podobny sposób jak bransoletki, które wiele z nas pamięta z dzieciństwa. W sieci mamy wachlarz rozmiarów i wzorów prezentu. Zjadanie takiej bielizny może stanowić doskonałe preludium do upojnej walentynkowej nocy.

Gwiazdka z nieba

To być może najromantyczniejszy prezent, o jakim słyszałaś. Nazwij gwiazdę imieniem partnera albo waszym magicznym słowem! Zarejestruj ją na mapie nocnego nieba i pobierz aplikację, dzięki której ją znajdziesz. Strona internetowa firmy, która zajmuje się personalizowaniem gwiazd, prześle specjalny walentynkowy pakiet podarunkowy dla Twojego partnera. Czy to nie brzmi kosmicznie?

Rękawiczki dla zakochanych

To upominek dla par, które dosłownie nie mogą się od siebie oderwać. W zestawie sprzedawane są trzy rękawice: dwie normalne oraz jedna podwójna, z dwoma otworami na dłonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zakochani mogą bez przeszkód trzymać się za ręce nawet zimą i skuteczniej się nawzajem ogrzewać podczas chłodniejszych dni. Rękawiczki są dostępne w różnych kolorach i fasonach, więc każdy znajdzie model dla siebie i swojej drugiej połówki.

Bukiet z ulubionego jedzenia

Paniom, które uważają, że zwykłe kwiaty są przereklamowane, można wręczyć zupełnie inny bukiet. Wystarczy wiedzieć, co partnerka lubi jeść i stworzyć z tego niezwykłą wiązankę. Bardzo efektownie prezentują się bukiety z truskawek w czekoladzie nabijanych na długie wykałaczki lub – dla nieco młodszych dziewcząt – pęk z lizaków, ale równie dobrze można postawić na coś bardziej oryginalnego. Ulubione dania z restauracji czy butelki alkoholu, za którym przepada wybranka, także się sprawdzą. Jest i propozycja dla naprawdę odważnych partnerów – bukiet róż stworzonych z zawiniętego na kształt tych kwiatów boczku.

Romantyczny tatuaż

To może nie najdziwniejszy pomysł na prezent, ale zdecydowanie bardzo odważny. Tatuaż z imieniem partnera lub, idąc jeszcze dalej, jego podobizną, wydaje się bardzo romantycznym, choć niewątpliwie ryzykownym gestem. Jeśli jesteś na tyle odważną osobą, by podjąć to wyzwanie i naprawdę kochasz swoją drugą połówkę, to czemu nie? Do dzieła!

Striptizer lub striptizerka

Podczas walentynkowej randki prywatny pokaz tańca może rozpalić do czerwoności Twojego partnera. Tylko co, jeżeli sama nie czujesz się na tyle odważna, by rozebrać się do muzyki? Z pomocą może wtedy przyjść ktoś inny. Wynajęcie striptizerki dla własnego partnera to oczywiście bardzo kontrowersyjny pomysł, ale jeśli wiesz, że ukochanej osobie się spodoba, to śmiało. Wszystko zależy od granic, które sobie stawiacie. Być może razem obejrzany pokaz tańca jeszcze bardziej was do siebie zbliży…?

EP