Streetfood+ w MOMU.gastrobar na Sylwestra

Kulinarne inspiracje ulicznymi smakami Szanghaju czy Nowego Jorku nie muszą kojarzyć się wyłącznie z fast-foodową budką. Streetfood to nie tylko hamburger czy hot-dog udowadnia nam to warszawska restauracja MOMU.gastrobar na placu Teatralnym.

momu sylwester
Momu.gastrobar to streetfoodowa przystań wszystkich fanów miejskiego stylu życia. Jeden z nielicznych warszawskich konceptów gastronomicznych, który cyklicznie zmienia kartę. Każdy rozdział to inna ciekawa odsłona streetfood,’u, który ma szczególne miejsce w sercu założycieli. W wakacje mieliśmy okazję na zapoznanie się z włoskim życiem ulicy. W menu główną rolę odgrywały makarony oraz pizza, wszystko z najwyższej jakości składnikami.
Obecnie w lokalu otrzymamy rozdział 7, tym razem są to smaki tajskie oraz azjatyckie. To jednak nie koniec! Już w sylwestra będziemy mieli okazję spróbowania czegoś całkiem nowego. Na tą wyjątkową noc MOMU team przygotował jedyne w swoim rodzaju streetfoodowo-nowojorskie menu i wieczór w klimacie jednego z najsłynniejszych miast świata. W specjalnej karcie znajdziemy New York Steak, Brooklyn House Salad czy Chicken wings.  Nie zabraknie także ciekawych propozycji w open barze gdzie znajdziemy słynny Cosmopolitan czy Margarite. Ilość biletów na sylwestrowy wieczór z ulicami świata jest ograniczona dlatego nie zwlekajcie! Koszt jednego biletu to 199 złotych.  Szczegóły znajdziecie na kanale facebook restauracji: www.facebook.com/MOMU.gastrobar