Tajemniczy świat kobiecych gadżetów – ile wiedzą o nas mężczyźni?

Sprawdziliśmy, na ile mężczyźni orientują się w świecie damskich gadżetów. Jesteś ciekawa rezultatów przeprowadzonej sondy? Sprawdź, jak odpowiadali!

Tajemniczy świat kobiecych gadżetów – ile wiedzą o nas mężczyźni?

Mężczyźni próbują nadążać za pojawiającymi się trendami dla kobiet, aby móc lepiej rozumieć ich potrzeby. Na ile jednak rozpoznają podstawowe przedmioty, z jakich korzystamy każdego dnia?

Dla niektórych zbędne, dla innych niezastąpione – można by wymieniać w nieskończoność gadżety, z jakich korzystamy. Redakcja Obcasy.pl postanowiła podjąć wyzwanie i przepytać ze znajomości kobiecego świata mężczyzn. Przeprowadziliśmy sondę na terenie Warszawy w najbardziej charakterystycznych dla stolicy miejscach. Co usłyszeliśmy od przepytywanych przechodniów?

Zalotka do brwi, elektryczna szczotka do masażu i lampa do selfie w roli kolczyków – to tylko kilka licznych, zaskakujących odpowiedzi. Czy postępująca technologia sprawia, że mężczyźni mają coraz większy problem ze zrozumieniem kobiet?

Sonda wielokrotnie wywoływała uśmiech na ich twarzach. Czasem perfekcyjnie rozpoznawali każdy przedmiot, innym razem mieli problem z podstawowymi zagadnieniami. To chyba dowód na to, że mężczyzn nie interesuje szereg przygotowań, a sam efekt 🙂 Zobaczcie sami!

Czy powinnyśmy czuć się niedocenione, skoro mężczyźni nie zastanawiają się nad tym, ile pracy wkładamy w to, aby im się podobać? A może to dowód na panującą równowagę – przecież kobiety nie zastanawiają się nad wnętrzem samochodu 🙂 ?