C – Revitalization, czyli błyskawiczne efekty anti-aging

Palmitynian askorbylu, tetraizopalmitynian askorbylu, sól magnezowa fosforanu askorbylu – to trzy najbardziej aktywne formy wit. C, które podane w głąb skóry nieinwazyjną metodą zastosowaną w autorskim zabiegu C – Revitalization Ani Adamowicz, natychmiast poprawią jej wygląd, a regularnie stosowanie znacznie spowolnią proces starzenia się skóry. Zabieg wykazuje ponadto działanie lecznicze, wspierając skuteczne terapie: trądziku, w tym trądziku różowatego, przebarwień i nadwrażliwych na bodźce skór naczyniowych.

C – Revitalization, czyli błyskawiczne efekty anti-aging

Oxyterapia działa dwukierunkowo:

  1. Wprowadzenie najbardziej aktywnych w skórze form witaminy C (tu: palmitynian askorbylu, tetraizopalmitynian askorbylu, sól magnezowa fosforanu askorbylu) do głębokich warstw skóry bez przerywania jej ciągłości – jest to możliwe dzięki wytworzeniu kanałów jonowych w naskórku (zachodzi zjawisko elektroporacji).
  2. Przyjemny w odczuciu, chłodzący mikromasaż skóry twarzy aktywnym tlenem emitowanym przez specjalną głowicę do oxyterapii, pomagającym dodatkowo wtłaczać wit. C w głąb skóry, działa odmładzająco – efekt: skóra wygląda jak po kilkugodzinnym spacerze na świeżym powietrzu!

Silne działanie przeciwstarzeniowe tego zabiegu zawdzięczamy zarówno metodzie wprowadzania, jak i najbardziej aktywnej formie witaminy C. Witamina C jest niezbędnym składnikiem do syntezy włókien kolagenowych.

Dzięki C – Revitalization uzyskujemy natychmiastowo: poprawę jędrności, wzmocnienie naczyń krwionośnych, pobudzenie skóry do regeneracji, oczyszczenie i odmładzająco-antyoksydacyjne działanie na zmarszczki.

C – Revitalization jest rekomendowany przez Anię Adamowicz, autorkę metody T.S.T. (Transpersonal Skin Therapy) zarówno jako skuteczna profilaktyka, jak i zabieg w kompleksowej terapii anti-aging.

C – Revitalization, czyli błyskawiczne efekty anti-aging

Czas: Zabieg trwa 50 minut.

C – Revitalization można wykonać jednorazowo np. przed wielkim wyjściem lub w serii 4-6 zabiegów, co 7-14 dni.

Wskazania:

• widoczne zmarszczki
• skóra naczyniowa i wrażliwa
• trądzik różowaty
• trądzik zwykły
• przebarwienia
• szara, zmęczona skóra

Przeciwwskazania:

• ciąża • zakażenia wirusowe
• zakażenia bakteryjne
• metalowe implanty w ciele, rozrusznik

C-Revitalization z uwagi na swoje dobroczynne działanie regenerujące, rozświetlające i antyoksydacyjne stanowi element wielu skutecznych terapii anti-aging oraz terapii leczniczo-odmładzających.

Cena: 449 zł. / 1 zabieg
www.instytutadamowicz.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- C – Revitalization

- Ania Adamowicz

- Anti-aging