Doskonały styl Sienny Miller

Zasłynęła jako żona znanego męża, ale pomimo tego bardzo dobrze radzi sobie w showbiznesie, a jej styl jest przez wielu doceniany. Co założyć, aby wyglądać jak ona?

Doskonały styl Sienny Miller

Urodzona w Nowym Yorku, a wychowana w Anglii Sienna Miller od lat uchodzi za ikonę stylu. Jej obecność w celebryckim świecie w dużej mierze spowodowana była burzliwym związkiem z innym aktorem: Jude Law. Prasa śledziła ich każdy krok, bo trzeba przyznać że tworzyli razem niezwykle urodziwą parę. Na tym jednak zainteresowanie się nie kończyło ponieważ świat mody od razu zauważył niezwykły styl Sienny i od tej pory gościła ona nie tylko w prasie bulwarowej , ale też tej poświęconej modzie. Związek się rozpadł, buntownicza Sienna złagodniała i zdążyła zostać żoną i mamą, ale jej styl nadal jest równie doskonały.

Aktorka uwielbia retro i vintage, bawi się modą z różnych dekad i wychodzi jej to rewelacyjnie. Jest ambasadorką Chanel, Chloe i Burberry, których ubrania świetnie wpisują się w jej styl. Naturalny urok dziewczyny z sąsiedztwa sprawia, że nawet na czerwonym dywanie Sienna prezentuje się nonszalancko i bez zadęcia. Londyński luz okraszony elementami retro to jej przepis na świetny wygląd.

Poniżej prezentujemy kilka z jej najlepszych stylizacji.

Stylizacja 1:

Doskonały styl Sienny Miller

Stylizacja 2:

Doskonały styl Sienny Miller

Stylizacja 3:

Doskonały styl Sienny Miller

Stylizacja 4:

Doskonały styl Sienny Miller