Edyta Górniak w kulinarnym kole fortuny?

edyta gorniak w hills6

Edyta Górniak będzie rządzić w jutrzejszym odcinku „Hell’s Kitchen”. Artystka, wielka miłośniczka kuchni azjatyckiej, pojawi się w piekielnej restauracji, aby ocenić wegetariańskie dania azjatyckie przygotowane przez uczestników.

Zanim jednak to nastąpi, diwa – na wielkim kole fortuny – wylosuje składniki, które będą musiały się znaleźć w przyrządzanych potrawach. Uczestnicy będą zażarcie walczyć o nagrodę. I nie ma się czemu dziwić… Będzie nią koncert Edyty Górniak oraz wspólna kolacja, którą zjedzą w ekskluzywnym klubie Level 27 mieszczącym się na 27. piętrze jednego z warszawskich wieżowców!

 

edyta gorniak w hills

– Wybitną nagrodą i przyjemnością było poznanie Edyty Górniak. Uczestnicy nie tylko mogli posłuchać jak śpiewa, ale również mieliśmy okazję poznać się podczas wspaniałej kolacji w wyjątkowej scenerii, bo na dachu jednego z warszawskich wieżowców. To spotkanie zrobiło na uczestnikach piorunujące wrażenie – mówi szef Wojciech Modest Amaro.

edyta gorniak w hills2

Warto dodać, że Edyta Górniak zagra w „Hell’s Kitchen” najmniejszy koncert w swojej 25-letniej karierze. Wezmą w nim udział jedynie trzy osoby – szef Wojciech Modest Amaro oraz dwoje zwycięzców konkurencji. Diwa w programie zaśpiewa przebój „Oczyszczenie”.

edyta gorniak w hills4

Kto dostąpi zaszczytu spotkania się z Edytą Górniak? Czyje dania posmakują diwie najbardziej? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie.

edyta gorniak w hills3jpg