Wiosenna Scarlett Johanson

Do kin wszedł właśnie głośny Ghost In The Shell ze Scarlett Johanson w roli głównej. Ekranizacja kultowej mangi i anime od początku wzbudzała wielkie zainteresowanie , a obsadzenie Scarlett wywołało spore kontrowersje

wiosenna scarlet3

Fani domagali się zmiany białej aktorki na taką z azjatyckimi korzeniami. Producenci chcieli mieć jednak mieć pewność że do kin pójdą tłumy, a Johanson koniec końców sprawdziła się w roli bardzo dobrze.
Aktorska kariera Scarlett rozpoczęła się dość wcześnie, a przełomowa okazała się rola w obrazie Zaklinacz koni gdzie zagrała u boku samego Roberta Redforda. Krytycy szybko docenili młodziutką Scarlett, a reżyserzy chętnie powierzali jej role w swoich filmach. Wystąpiła w wielu popularnych obrazach m.in w.: Między Słowami, Dziewczynie z perłą, Kochanicach króla, Wszystko gra czy Lucy. Lista filmów aktorki jest naprawdę imponująca.

wiosenna scarlet2Sama Scarlett uchodzi za symbol seksu i zdecydowanie ma w sobie to magiczne „coś”. Oczywiście zdania są podzielone, bo nie jest typową pięknością, jednak trudno oderwać od niej wzrok.

wiosenna scarlet

Ostatnio eksperymentuje z fryzurami i mocno skraca swoje blond włosy. Na czerwone dywany wybiera zarówno sukienki jak i eleganckie garnitury. Lubi stawiać na zdecydowane kolory: biel, czerń czy czerwień. Na co dzień wygląda jak typowa dziewczyna z sąsiedztwa: nosi jeansy, koszule i tenisówki.