Horoskop od 2 kwietnia do 9 kwietnia 2024

Baran usiadł na piedestale zodiakalnym. Rządzi, jak to zwykle ma w zwyczaju i jest w tym tygodniu uparty. Może inne będą bardziej ugodowe?

znak zodiaku baran

Baran

Barany na początku tygodnia będą w dobrym nastroju, będą pełne sił witalnych, z przyjemnością wezmą się za nowe działania. Od wtorku zwolnią tempo, skupią się na jakości, a nie na ilości. Czwartkowe popołudnie przyniesie im ożywienie, choć z wiadomych względów nie w życiu towarzyskim. Marzą o imprezie i szaleństwie.

Byk

Byki od poniedziałku mogą być nieco rozproszone, konieczność szybkiego reagowania może
je zaskoczyć. Od wtorku ich praca zacznie przynosić namacalne efekty, mogą dostać jakieś pieniążki. Od czwartkowego popołudnia staną się bardziej towarzyskie, niestety nie zapowiada się na jakieś imprezy. Raczej siedzenie w domu i zabijanie nudy.
pieleszach.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą mocno pobudzone, wiosna sprawi, że będą cieszyć się każdą chwilą, mogą liczyć na sukcesy. Od wtorku trochę zwolnią tempo, mogą też liczyć na
poprawę finansów. Od czwartkowego popołudnia będą bardzo towarzyskie, jednakże nie będą mogły się udzielać na  imprezach. Niestety nie mogą rozpocząć sezonu grillowego. W niedzielę będą nastawione rodzinnie.

Rak

Raki w poniedziałek będą w kiepskim nastroju, nic nie będzie im wychodzić i mogą się z
kimś pokłócić. Od wtorku zmiana aury, poczują się bezpiecznie i spokojnie, w czym będzie
miała udział rodzina. Mogą też liczyć na wpływy gotówki. Od czwartkowego popołudnia
mogą oczekiwać ożywienia w życiu towarzyskim, ale niedzielę spędzą nieodmiennie w domowej atmosferze.

Lew

Lwy rozpoczną tydzień pełne energii i zapału do działania, będą pomysłowe i kreatywne, ale
mogą mieć skłonność do rządzenia innymi. Od wtorku będą nerwowo reagować na
przeciwności, mogą się z kimś pokłócić, wiosenne zmęczenie będzie utrudniać im życie. W
piątek i sobotę wpadną w wir życia towarzyskiego, będą się świetnie bawić. W niedzielę będą odpoczywać na łonie rodziny.

Panna

Panny w poniedziałek będą nastawione na sprawne działanie, będą w ruchu i mogą być zmęczone nadmiarem wrażeń. Od wtorku na gruncie zawodowym będzie się dobrze działo, będą miały sporo pracy, ale też będą z tego zadowolone. Od czwartkowego popołudnia  mogą czuć się zmęczone, nerwowe i będą doszukiwać się u siebie chorób. Powinny zadbać o rozrywki i wypoczynek w weekend.

Waga

Wagi w poniedziałek będą nastawione romansowo, będą mocno podekscytowane tym co robią i w pełni zaangażowane. Od wtorku skupią się na przyjemnościach zmysłowych, będą
kupować rzeczy luksusowe, mogą wybrać się do kosmetyczki lub fryzjera. Od czwartkowego popołudnia będą bardzo towarzyskie, mogą zaplanować imprezy na weekend. W niedzielę mogą mieć chandrę.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą chciały bardzo dużo zrobić, ale powinny uważać, żeby się za bardzo nie męczyć. Od wtorku będą zajęte obowiązkami i zarabianiem, będą
odpowiedzialne i solidne, ale powinny też zadbać o wypoczynek. W piątek i sobotę będą
miały dużo kontaktów z ludźmi. Niedzielę poświęcą rodzinie i spędzą ją w atmosferze
spokoju.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą nastawione optymistycznie i z dużą dozą energii będą działać, dzięki czemu mogą osiągać sukcesy w pracy. Od wtorkowego popołudnia mogą czuć się przytłoczone odpowiedzialnością, a w domu mogą czuć się nierozumiane. W niedzielę będą zajęte domem i rodziną.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia mogą być rozdrażnione i poirytowane, nie wszystko będzie się układać po ich myśli. Od wtorku sprawy będą się toczyć w ustalonym rytmie, będą mogły działać spokojnie, pieniążki będą wpływać na konto. Od czwartkowego popołudnia ważne będą kontakty z ludźmi, powinny pomyśleć o rozrywkach, niestety tylko w rodzinnym gronie na weekend.

Wodnik

Wodniki od poniedziałku będą pełne energii i optymizmu, wszystko będzie dla nich możliwe.
Od wtorkowego popołudnia mogą mieć obniżony nastrój, sprawy praktyczne będą dla nich
zbyt skomplikowane. Od czwartkowego popołudnia będą nastawione na kontakt intelektualny z innymi, mogą dostać dobre wiadomości. W niedzielę mogą czuć się przytoczone życiem rodzinnym.

Ryby

Ryby na początku tygodnia mogą czuć się zmęczone, będą w ciągłym ruchu i to może być dla nich trudne. Od wtorkowego popołudnia poczują się spokojne, stabilne emocjonalnie, pociągać je będą przyjemności zmysłowe, a do tego finanse będą wyglądały korzystnie. W piątek i sobotę mogą czuć się zmęczone lub chore i dopiero w niedzielę odżyją, dobrze się poczują w gronie rodziny.