Horoskop od 29 stycznia do 5 lutego 2024

Na tronie zasiadł Wodnik, ceniący sobie wolność i równość, a także przekraczanie granic i niezależność. Jak sobie poradzi w związku? Jaki to będzie tydzień dla niego?

znak zodiaku wodnikBaran

Na początku tygodnia Barany będą nastawione na ruch, podróże, uprawianie sportów. W pracy będą przejawiać inicjatywę. W środę atmosfera wokół nich się zmieni, spadną na nie obowiązki, a nudne rutynowe działania będą wymagały uwagi, więc mało będą miały czasu
na rozrywki i dopiero w piątek znajdą czas na życie towarzyskie, wyjazdy, sport i inne
przyjemności.

Byk

Byki na początku tygodnia puszczą wszystko na żywioł, bo nie będę miały innego wyjścia,
wszystko będzie toczyć się zbyt szybko i ciężko będzie im nad wszystkim zapanować. Od
wtorkowego popołudnia wróci normalna rutyna, co znacznie ułatwi im pracę, a w domu  mogą liczyć na dobre relacje z partnerem. W weekend grożą im konflikty i kiepski nastrój, dopiero w niedzielę naprawdę wypoczną.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt początek tygodnia będzie miły i przyjemny, będą miały mnóstwo dobrych pomysłów, będą w ciągłym ruchu i będą prowadzić ożywione życie towarzyskie. Od wtorkowego popołudnia będą musiały zająć się przyziemnymi obowiązkami, przez co będą się okropnie nudzić. Od piątku będą mogły poświęcić się atrakcjom towarzyskim, ale w niedzielę mogą mieć chandrę.

Rak

Raki będą miały urozmaicony początek tygodnia, czeka je jakiś wyjazd, spotkanie z kimś ważnym, a w wolnym czasie sportowe atrakcje. Od środy będą prowadzić spokojny tryb
życia, zajmą się sprawami prozaicznymi, obowiązkami codziennymi i rodziną. W weekend
mogą wybrać się w góry, na narty, mogą też mieć niespodziewanych gości, a niedziela będzie sprzyjać miłości.

Lew

Lwy od poniedziałku będą w świetnym humorze, znajomi okażą się wyjątkowo mili, przyjaciele będą pomocni, uda się załatwić mnóstwo trudnych spraw. Od środy  obowiązki
staną się najważniejsze, nie wszyscy będą chcieli uznać, że pomysły Lwów są najlepsze, w
pracy natkną się na trudności. W weekend mogą poznać nowych ludzi, przyjaznych i
pomocnych.

Panna

Panny na początku tygodnia będą miały trudny czas, skłonność innych do improwizacji będzie trudna do zniesienia, mogą mieć chandrę. Od środy poprawa sytuacji, praca popłynie utartym torem i Panny poczują się w swoim żywiole, również w domu relacje wrócą do normy. W weekend mogą wybrać się na wycieczkę, będą towarzyskie i nastawione intelektualnie do rzeczywistości.

Waga

Wagi od poniedziałku będą poszukiwać sensu życia, moralizować i brać wszystko zbyt poważnie. Od wtorkowego popołudnia mogą mieć chandrę, w relacjach uczuciowych może dojść do nieporozumień, w pracy nadmiar obowiązków będzie je przytłaczał. Za to w weekend będą mogły się świetnie bawić, wyjeżdżać, dużo rozmawiać przez telefon i poznawać ludzi przez Internet.

Skorpion

Na początku tygodnia Skorpiony będą skłonne do wprowadzania zmian, a w czasie wolnym
zrobią wszystko, żeby zająć się sportem. Od wtorkowego popołudnia życie się uporządkuje,
obowiązki i praca staną się bardzo ważne, nie będzie można niczego odłożyć na później. Od
piątku mogą być kłótliwe, życie towarzyskie może je drażnić i męczyć i dopiero w niedzielę
naprawdę oddadzą się wypoczynkowi.

Strzelec

Dla Strzelców początek tygodnia będzie wyjątkowo udany, będą tryskać energią i dobrymi pomysłami, zarażać innych radością życia. Od środy wpadną w wir rutynowych prac i obowiązków, ich wena i zapał opadną, mogą mieć depresyjny nastrój. Za to w weekend znów będą czuły się szczęśliwe, będą mogły zająć się sportem i życiem towarzyskim, przyjaciele będą na pierwszym miejscu.

Koziorożec

Na początku tygodnia Koziorożce będą źle znosić beztroskę innych, drażnić je będzie improwizacja i bezmyślność. Od wtorkowego popołudnia będą myśleć przede wszystkim o pracy, obowiązkach i będą miały skłonność do pedanterii, ale w związkach będą bardzo zmysłowe. W weekend spędzą dużo czasu w gronie przyjaciół oraz będą poznawać nowych
ludzi, będą dobrze się bawić.

Wodnik

Wodniki rozpoczną tydzień w doskonałym nastroju, spędzą dużo czasu w gronie przyjaciół,
mogą też wyjechać na zimowisko. Od środy czeka je czas wypełniania obowiązków, nuda i
rutyna po prostu, a to może być dla nich dołujące. W weekend wykażą się szczególną
pomysłowością, będą się świetnie bawić w otoczeniu przyjaciół, mogą mieć bardzo
odkrywcze myśli.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia okaże się trudny, mogą mieć problemy ze zdrowiem, powinny zadbać o siebie i ciepło się ubierać. Od wtorkowego popołudnia poczują się bezpiecznie, praca nada ich życiu uspokajający rytm, w związkach Ryb zapanuje atmosfera współpracy.
Od piątku będą spędzać czas w towarzystwie przyjaciół, mogą wyjechać na weekend, a niedziela będzie sprzyjać medytacji i przemyśleniom.