Jak mieć gładką skórę bez podrażnień?

Niemalże codziennie mężczyźni stają w obliczu tego samego wyzwania – jak mieć gładką skórę bez podrażnień? Panowie chcą cieszyć się idealnie gładką skórą i dobrze wyglądać, ale dla wielu z nich golenie nie jest przyjemne.

Jak mieć gładką skórę bez podrażnień
Jak mieć gładką skórę bez podrażnień?


Ponad połowa mężczyzn narzeka na podrażnienia po goleniu, a 30 % opisuje je jako dotkliwe. Dlatego właśnie marka Philips wprowadza golarki Series 7000 zaprojektowane z myślą o ochronie wrażliwej męskiej skóry. Wyposażone zostały w pierścienie Comfort z unikatową powłoką złożoną z mikroperełek, która zapewnia idealnie gładkie golenie bez zacięć. Dodatkowo model S7780 posiada szczoteczkę do oczyszczania SmartClick, można zatem dodatkowo zadbać o wygląd swojej skóry.

Z golarkami Series 7000 można także wybrać preferowany sposób golenia. Uszczelnienie AquaTec umożliwia szybkie, a jednocześnie komfortowe golenie na sucho lub golenie na mokro- z użyciem żelu lub pianki – nawet pod prysznicem.

Intuicyjny wyświetlacz golarek Series 7000 pokazuje ważne informacje i pozwala w pełni wykorzystać potencjał golarki: 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora, wskaźnik konieczności czyszczenia, wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora, wskaźnik wymiany głowic, wskaźnik blokady podróżnej.

A ponieważ okres świąteczny przed nami, może warto sprawić prezent sobie albo bliskiej osobie?