Jak Radek Pestka spędzi sylwestra?

Model nie zamierza odpoczywać po intensywnych miesiącach na planie „Top Model”. Chce się skupić na pracy, by jak najwięcej osiągnąć w życiu zawodowym. Planuje także dalej prowadzić bloga, by móc na nim zarabiać. Nadchodzącego sylwestra spędzi z siostrą w kameralnych warunkach – twierdzi, że nie chce dużo imprezować.

jak radek pestka spedza sylwestra
Jak Radek Pestka spędza Sylwestra? Facebook Radosława Pestki

Radek Pestka jako pierwszy mężczyzna zwyciężył w polskiej edycji programu „Top Model”. Niemal od pierwszego odcinka zwracał uwagę swoją pracowitością, zwłaszcza podczas sesji zdjęciowych. Teraz także nie zamierza zwalniać tempa – twierdzi, że już odpoczął po wyczerpującej pracy na planie „Top Model”.

Byłem zmęczony, to fakt, ale to trwało 2–3 dni i już jest okej – mówi Radek Pestka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model chce się obecnie skupić na pracy. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że w tej branży nie może pozwolić sobie na zbyt długi odpoczynek i przerwę w karierze. Radek Pestka twierdzi, że tylko poprzez ciężką pracę może osiągnąć sukces.

Im dłużej odpoczywam, tym mam mniej zleceń. Wiadomo, ludzie zapominają, już nie chcą mnie obserwować i cały czas gdzieś tam: „Co robi Radek?”, „Odpoczywa, leni się”. Więc wolę teraz bardzo dużo pracować, żeby jak najwięcej osiągnąć, a nie jestem typem lenia – mówi Radek Pestka.

Modeling to nie jest jedyne zajęcie zwycięzcy 5. edycji „Top Model”. Radek Pestka prowadzi też bloga o tematyce modowej. Twierdzi, że nie zamierza z niego rezygnować.

Wiem, że to będzie prawdopodobnie moje duże źródło dochodów. I chcę na tym blogu zarabiać – mówi Radek Pestka.

Zbliżającego się sylwestra 19-letni model zamierza spędzić z siostrą bliźniaczką, z którą jest mocno związany. Twierdzi, że nie planuje hucznej zabawy, nie jest bowiem typem imprezowicza.

Co za dużo, to nie zdrowo. Rozumiem, raz na jakiś czas imprezę, ale taką, że jest okej, a nie, że bardzo dużo piję – mówi Radek Pestka.