John Lennon miał romans z mężczyzną? Yoko Ono szczerze o małżeństwie z muzykiem

Jedna z najbardziej charyzmatycznych par XX wieku. Yoko Ono i John Lennon nie mieli przed sobą tajemnic. W wywiadzie artystka opowiedziała o intymnych szczegółach z życia legendarnego muzyka.

John Lennon mial romans z mezczyzna
John Lennon miał romans z mężczyzną? Yoko Ono szczerze o małżeństwie z muzykiem. GA

Orientacja seksualna Johna Lennona od zawsze budziła zainteresowanie fanów The Beatles. Co na ten temat powiedziała jego żona?

Artystka otwarcie przyznała, że jej mąż od zawsze pragnął mieć romans z mężczyzną, ale z żadnym nie łączyła go fizyczna zażyłość. Muzyk często poruszał temat biseksualności, jednak nigdy nie był z osobą tej samej płci.

Mówi się, że Lennon miał bliskie kontakty z menadżerem zespołu The Beatles, Brianem Epsteinem. Muzyk publicznie przyznał, że znajomość z Brianem była intensywna. Plotki o ich rzekomym romansie pojawiły się, gdy obaj wyjechali na wakacje do Hiszpanii w 1963r. Pierwsza żona Lennona, Cynthia była wtedy w ciąży.

– Cóż, historia, którą ja znam, została mi przedstawiona dosyć jednoznacznie. W związku z tym sądzę, że do niczego między nimi nie doszło – wyznała Ono.

Po zabójstwie męża w 1980 roku, Yoko Ono cały czas żyje w strachu o swoje życie. Boi się, że morderca może wyjść na wolność.*
-Kiedy wychodzę lub kiedy zostaję w domu, w obu tych przypadkach jestem bardzo, bardzo ostrożna. Myślenie o Chapmanie (morderca Lennona) jest dla mnie niezwykle trudne. Głównie dlatego, że on nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jakie zło wyrządzi. To szaleństwo.

* Mark David Chapman został skazany na dożywocie, jednak już 8 razy wnosił o zwolnienie warunkowe. Sąd za każdym razem odmawiał.