„Kobieta Miesiąca” – weź udział w plebiscycie!

Nasz portal objął patronatem medialnym konkurs KobietaMiesiaca.pl! Zagłosujecie? A może weźmiecie udział i dołączycie do Kobiet Miesiąca?

Kobieta Miesiąca
„Kobieta Miesiąca” – weź udział w plebiscycie!

„Kobieta Miesiąca” to wirtualny plebiscyt dla kobiet z całej Polski, którego zadaniem jest dawanie radości i nadziei kobietom, które często mają problem ze swoją samooceną. Co miesiąc wyróżnia się 10 kobiet, a ta, która zajmie pierwsze miejsce, otrzymuje tytuł „Kobiety Miesiąca” oraz wygrywa nagrody rzeczowe.

Kto może się zgłosić?

Wystarczy mieć 18 lat, nie ma górnej granicy wiekowej. Zgłoszenia są przyjmowane od 1. do 10. dnia każdego miesiąca.
Kandydatki ocenia trzyosobowe jury, jednak aktywność pod zdjęciami faworytek na stronie konkursu również ma znaczenie. Należy przesłać zdjęcie z widoczną twarzą na maila podanego w regulaminie, dopisując imię, nazwisko i wiek.
Oto Kobiety, które zwyciężały w ubiegłych miesiącach:

Kobieta Miesiąca
KM Styczeń: Marta Ściana
Kobieta Miesiąca
KM Luty: Aldona Mesyszyn
Kobieta Miesiąca
KM Marzec: Kamila Iciek
KM Kwiecień: Małgorzata Bielawiec
KM Czerwiec: Aleksandra Czaban
KM Lipiec: Alicja Zalesska
KM Sierpień: Natalia Dąbrowska
KM Wrzesień: Aneta Słabicka

Regulamin konkursu „Kobieta Miesiąca”

 1. Organizatorem konkursu „Kobieta Miesiąca” jest Administrator strony KobietaMiesiaca.pl.
 2. W konkursie mogą brać udział kobiety, które ukończyły 18 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.
 3. Aby wysłać swoje zgłoszenie, należy przesłać zdjęcie z widoczną twarzą na adres e-mail: km.zgloszenia@onet.pl, dopisując IMIĘ, NAZWISKO i WIEK.
 4. Zgłoszenia będą sortowane. Zdjęcia z widocznymi przeróbkami i filtrami nie zostaną przyjęte. Każde zgłoszenie musi być pełne, czyli musi posiadać zdjęcie i potrzebne informacje. W przeciwnym razie zostanie odrzucone.
 5. Termin przyjmowania zgłoszeń: od 1. do 10 listopada 2021 roku.
 6. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na publikację fotografii na profilu KobietaMiesiaca.pl (Facebook, Instagram) oraz na materiałach, które mogą służyć promocji konkursu. Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się na publikację Twojego imienia oraz nazwiska zarówno obok Twojego zdjęcia, jak i podczas ogłoszenia wyników i, w razie wygranej, na materiałach promujących konkurs „Kobieta Miesiąca”.
 7. Wysyłając zgłoszenie, przemyśl, które zdjęcie będzie brało udział w konkursie, dlatego że w czasie trwania konkursu nie ma możliwości zamiany zdjęcia na inne.
 8. Każda kandydatka może zrezygnować z uczestnictwa w konkursie na każdym jego etapie.
 9. Każda kandydatka może wysłać tylko jedno zdjęcie podczas trwania jednej edycji.
 10. W związku z przepisami zawartymi w RODO, każda osoba, która wysyła zdjęcie, oświadcza, że należy do Niej/jest jego autorem oraz wyraża zgodę na publiczne jego udostępnienie.
 11. Kandydatki oceniane będą przez Jury powołane przez Organizatora.
 12. Każda uczestniczka proszona jest o polubienie strony Organizatora konkursu (KobietaMiesiaca.pl).
 13. Laureatka, która zajmie 1. miejsce, otrzyma tytuł „Kobiety Miesiąca” oraz nagrodę rzeczową w postaci pamiątkowej szarfy ufundowaną przez Organizatora.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu na każdym etapie trwania konkursu.
 15. Jeśli otrzymasz tytuł „Kobiety Miesiąca”, musisz odczekać 3 edycje od momentu wygrania, aby przesłać kolejne zgłoszenie.
 16. Wyniki opublikowane zostaną do 10 dni od daty zakończenia naboru.
 17. Nagrodę, którą otrzyma laureatka (szarfę z napisem „Kobieta Miesiaca”), Organizator wyśle pod wskazany adres na terenie Polski.
 18. Osoba, która wygra konkurs i otrzyma szarfę, zobowiązuje się do zrobienia, a następnie do przesłania zdjęcia Organizatorowi konkursu. Na zdjęciu powinna znajdować się szarfa (najlepiej z widocznymi napisami) oraz laureatka.
 19. Zdjęcia laureatek w szarfach używane będą do promocji konkursu podczas trwania kolejnych edycji.