Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się

Najstarsza ze znanych sióstr powiedziała "tak"!

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się. Foto Instagram @travisbarker

Kourtney Kardashian w końcu znalazła szczęśliwe zakończenie. Po burzliwym związku ze Scottem Disickiem, który zakończył się rozstaniem po blisko dekadzie, wydawało się, że ślub nie jest pisany celebrytce. Jednak nic bardziej mylnego. Travis Barker, z którym 42-latka spotyka się od kilku miesięcy, oświadczył się ukochanej ostatniej niedzieli.

Kourtney Kardashian i Travis Barker

Travis Barker to perkusista znany przede wszystkim z bycia członkiem punk rockowego zespołu Blink-182. Od wielu lat przyjaźni się on również z klanem Kardashian-Jenner. Jak do tej pory jednak z żadną z sióstr nie łączyły go bardziej zażyłe relacje. Przed rozpoczęciem związku z Kourtney, Barker dwa razy stawał już na ślubnym kobiercu. Z jego drugą żoną, byłą Miss USA, rozwiódł się w 2008 roku i od tego czasu znów szukał tej jedynej. W końcu do trzech razy sztuka!

Zakochani jak nastolatki

Chociaż oficjalnie są ze sobą dopiero od początku 2021, Kourtney i Travis nie raz zostali już przyłapani na czułościach przez paparazzi. Para nie mogła się od siebie oderwać przez ostatnie kilka miesięcy. Ich miłość przyniosła również inne poważne zmiany, szczególnie w życiu perkusisty. Przez ostatnie trzynaście lat muzyk zmagał się z ogromną traumą po uczestniczeniu w katastrofie lotniczej, w wyniku której zginęły 4 osoby, a on sam doznał ciężkich obrażeń. To właśnie dzięki swojej nowej ukochanej Barker po raz pierwszy od tragicznego wypadku wsiadł na pokład samolotu.

Zaręczyny Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Zaręczyny pary były wyjątkowo romantyczne! Muzyk zorganizował uroczystą kolację, na którą zaproszone były siostry i mama Kourtney, a także dzieci Travisa z jego poprzedniego związku. Zanim jednak zasiedli do stołu, perkusista poprowadził wybrankę do ustawionego na plaży kręgu z róż i świec. To właśnie w takiej malowniczej scenerii poprosił ją o rękę. Mimo że zakochani są ze sobą od stosunkowo niedawna, Kourtney przyjęła zaręczyny. Szczęśliwy Travis mógł wsunąć na jej palec przepiękny pierścionek z diamentem.