Kroplówka Detox Complex – Oczyszczenie organizmu i wewnętrzny support dla wszystkich zabiegów na ciało

Codzienne życie pod presją czasu i stresu, liczne obowiązki (praca, dom) oraz mało chwil na wypoczynek i regenerację to podstawowe czynniki przyspieszające procesy starzenia. Niestety, z upływem czasu nasz organizm traci swoją naturalną zdolność do samooczyszczania z toksyn i warto go w tym procesie regularnie wspomagać.

Kroplówka Detox Complex – Oczyszczenie organizmu i wewnętrzny support dla wszystkich zabiegów na ciało

Jak działa?

Kroplówka usuwa zastoje limfatyczne i zbędne produkty przemiany materii, działa antyoksydacyjnie, nawilża i odżywia skórę, wyraźnie poprawia efekt zabiegów estetycznych, np. wyszczuplających i antycellulitowych.

– Wysoko przetworzona żywność, pełna substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników, nadużywanie leków, palenie papierosów i picie kawy źle wpływają na równowagę biologiczną organizmu i jego wygląd, a  to prowadzi to do jego zaburzeń i skutkuje nie tylko złym samopoczuciem, ale pojawianiem się problemów o charakterze zdrowotnym i estetycznym – mówi dr Bartosz Pawlikowski, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej.

Kroplówka oczyszczająca Detox Complex pomaga uporać się z problemem od wewnątrz, ma działanie antyoksydacyjne, usuwa zastoje limfatyczne oraz stymuluje wypłukiwanie toksycznych produktów przemiany materii, co z kolei usprawnia metabolizm, poprawia stan skóry, jej nawilżenie i elastyczność. – Idealnie współgra z wszelkimi zabiegami estetycznymi na ciało, ponieważ w dużej mierze odpowiada na przyczyny powstawania problemów estetycznych, np. cellulitu czy lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej – wyjaśnia dermatolog.

Komu dedykowana?

Wszystkim którym zależy na usunięciu szkodliwych substancji i oczyszczeniu organizmu z toksyn, a także wszystkim pacjentkom, które są aktualnie w trakcie wykonywania zabiegów na ciało o działaniu: antycellulitowym, modelującym i ujędrniającym.

Skład kroplówki Detox Complex:

  • Witamina C
  • Mix witamin B
  • Elektrolity
  • Molibden
  • Chrom
  • Cynk
  • Jod
  • Miedź

Znieczulenie

Jest procedurą jest bezbolesną. Samo wkłucie przypomina pobranie krwi W trakcie można się zrelaksować np. słuchając ulubionej muzyki lub czytając książkę.

Kroplówka Detox Complex – Oczyszczenie organizmu i wewnętrzny support dla wszystkich zabiegów na ciało

Jak często można ją  stosować

Kroplówkę można stosować samodzielnie jako kurację odtruwająco-odmładzającą lub jako wsparcie dla zabiegów estetycznych, bezpośrednio po zabiegu lub w odstępach kilkudniowych.