Książka na podstawie kultowego filmu – „Kevin sam domu” ma już 25 lat!

Wyobrażacie sobie Gwiazdkę bez Kevina? My też nie, dlatego postanowiliśmy wydać bogato ilustrowaną książkę dla najmłodszych na podstawie kultowego filmu!

Książka na podstawie kultowego filmu - "Kevin sam domu" ma już 25 lat!
Książka na podstawie kultowego filmu – „Kevin sam domu” ma już 25 lat!

Premiera już dziś!

To zdumiewające, ale Kevin ma już 25 lat, a jego fenomen w Polsce nie gaśnie. W jednym z wywiadów, Wojciech Orliński powiedział, że Kevin to nasz skarb narodowy. Każdego roku 3,5 do 5 milionów widzów zasiada przed telewizorami, by po raz kolejny przeżyć Gwiazdkę z Kevinem.

Kto z nas nie zna tej historii? Ośmioletni Kevin McCallister ma jedno życzenie: chce, żeby jego rodzina zniknęła. Najgorsze (albo raczej najlepsze) zacznie się, kiedy nieoczekiwanie to życzenie się spełni, a na jego dom napadnie dwóch okropnych zbirów. Na pewno nie przeczuwają, jakie niespodzianki przygotował dla nich Kevin… W końcu tylko mięczaki chowają się pod łóżkiem!

Dzięki książce Kevin sam w domu, historię tytułowego Kevina mogą poznać najmłodsi. Piękne ilustracje autorstwa Keri Smith skupią uwagę nie tylko kilkulatków, ale też ich rodziców, którzy chętnie wrócą do kultowej historii na której się wychowali.