„Mayday” przedpremierowo już dziś w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Mayday” z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych to najnowsza komedia reżysera „Planety Singli”. Już dziś o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć przedpremierowo.

 

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy.

Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe,pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz).
Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Kino na Obcasach Mayday styczeń 2020 2 - „Mayday” przedpremierowo już dziś w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Wpis znaleziono dzięki:

- Kino na obcasach

- Mayday

- Komedia romantyczna