My się zimy nie boimy!

Nie daj się zaskoczyć zimie! Zadbaj o to, aby w Twojej garderobie znalazła się przynajmniej jedna ciepła kurtka, dzięki której chłodne dni przestaną spędzać Ci sen z powiek!

My się zimy nie boimy! Ochnik

Puchówka, czyli hit wybiegów sprzed kilku sezonów, niezmiennie pozostaje najmodniejszą kurtką na chłodne, zimowe dni. W zależności od upodobań możecie wybierać różne długości i fasony – od obszernych oversize’ów po dopasowane płaszcze w wersji midi czy wygodne, krótkie formy. Każda z nich gwarantuje nie tylko ciepło i wygodę, ale również niezwykle efektowny wygląd.

My się zimy nie boimy! Ochnik

Jeśli jesteście zwolenniczkami klasycznej czerni, która świetnie pasuje do niemal każdej okazji, polecamy Wam oryginalne puchówki z jubileuszowej kolekcji Paprocki&Brzozowski x OCHNIK. Te kurtki z pewnością trafią do szaf fashionistek lubiących kolekcjonować ubrania z limitowanych serii!Jeśli jesteście zwolenniczkami klasycznej czerni, która świetnie pasuje do niemal każdej okazji, polecamy Wam oryginalne puchówki.

My się zimy nie boimy! Ochnik10

Ciekawostką  jest minikolekcja kurtek wykonanych z tkanin o metalicznym lub błyszczącym wykończeniu. Modele te mają obszerne, oversize’owe formy i dedykowane są paniom, które nie boją się trendów i lubią wyróżniać się z tłumu. W kurtce z tej linii, sprawiającej wrażenie ciepłej, błyszczącej kołderki, na pewno nie uda Wam się uniknąć zainteresowanych spojrzeń! Długie płaszcze z tej serii mają jeszcze jedną zaletę. Są to modele dwustronne, więc w zależności od upodobań i okazji możecie je nosić na odważną, srebrną stronę lub bardziej klasyczną, granatową.