NIEBO dla ducha, ciała i zmysłów – 22 maja. Wstęp bezpłatny

W niedzielny, piękny dzień, w Niebie zgromadzą się marki ekologicznych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji ciała. Zmysły oszaleją! Tego dnia panować będą: zapach, wygląd i kolor.

piekny dzien w niebie

Na targach będziecie mogli zapoznać się z nowymi markami i wiele z nich przetestować, by móc dokonać świadomych wyborów zakupowych.
Poza kosmetykami, pojawią się piękne dodatki do domu, w przygotowaniu mamy dla Was warsztaty, strefę Barber Shop, a na barze serwowane będą stworzone specjalnie na tę okazję „beauty” koktajle.

PIĘKNY DZIEŃ W NIEBIE to wydarzenie organizowane z myślą o polskich markach kosmetyków naturalnych, akcesoriów beauty dla kobiet I mężczyzn oraz akcesoriów domowych, których obecność umila czas oraz cieszy oko i duszę.

 Wśród planowanych wystawców znajdą się:

 • marki kosmetyków naturalnych
 • marki akcesoriów do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów zarówno dla kobiet I mężczyzn
 • drobne akcesoria domowe (ceramika, kwiaty, świece)
 • barbershop

  NIEBO to miejsce łączące cechy klubu nocnego, sali koncertowej i przestrzeni kulturalno-artystycznej.

  W przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy (ul. Nowy Świat 21) na blisko 800 m. kw. NIEBO łączy szalone życie nocne ze sztuką i kulturą kawiarnianą: doskonałe imprezy, koncerty na dużą skalę i te bardziej kameralne, wydarzenia kulturalno-artystyczne, bar z wybornymi trunkami, a niebawem także bistro.

  Piękny dzień w Niebie
  Niedziela 22/05
  Godz. 11:00-19:00
  Dla odwiedzających wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.