Remington przedstawia premierową linię Botanicals

Ekstrakty z aloesu, jojoby i róży zawarte w suszarce lub prostownicy? A może urządzenia do stylizacji, które rozprowadzają na włosach mikroodżywki z olejkiem shea?

Remington przedstawia premierową linię Botanicals

Naturalna pielęgnacja z nową linią Botanicals

Tej wiosny Remington postawił na produkty inspirowane naturą – nową linię urządzeń do stylizacji Botanicals. Prostownica, suszarka, lokówka i suszarko-lokówka zostały wyposażone w zaawansowaną powłokę, która zawiera mikroodżywki wzbogacone o ekstrakty z aloesu, jojoby i róży. Takie harmonijne połączenie pielęgnuje włosy i zwiększa ich połysk, zapewniając piękne i gładkie rezultaty. Mikroodżywki z aloesu pomagają leczyć, odbudowywać i odżywiać włosy. Jojoba posiada właściwości łagodzące, które nawilżają i wygładzają pasma włosów, a nanocząsteczki z róży wydobywają większy połysk oraz wygładzają włosy.

Mocnym wyróżnikiem serii Botanicals jest również ustawienie BotaniCare, które chroni włosy przed nadmierną temperaturą. Skutecznie stylizują je w niższej temperaturze 185°C*, co zmniejsza ilość uszkodzeń. Natomiast odżywianie jonowe zapewnia aż 90% więcej** jonów, co pozwala uzyskać połysk bez puszenia i elektryzowania się włosów.
Linia Botanicals to urządzenia do świadomej stylizacji, która opiera się na dobrodziejstwach natury. Wspierają pielęgnację włosów i pomagają wydobyć ich naturalne piękno – mówi Małgorzata Turek, Brand Manager Remington Polska. – Troskę o naturę wyrażamy również naszymi opakowaniami – wykorzystaliśmy materiały w 100% pozbawione plastiku – dodaje.

Remington przedstawia premierową linię Botanicals
Remington przedstawia premierową linię Botanicals

Ekstrakt z olejku shea z nową linią Shea Soft

Kolejną nowością jest linia produktów Shea Soft. Suszarka, prostownica i lokówka emitują mikroodżywki z olejkiem shea, które w naturalny sposób odżywiają włosy. Urządzenia równomiernie rozprowadzają miliony jonów na całej długości, redukując elektryzowanie się i puszenie.
Suszarka została wzbogacona w funkcję Cool Shot – strumień zimnego nawiewu, który domyka łuski włosów i utrwala stylizację. Prostownicę wyposażono w duże, 11‑centymetrowe płytki ceramiczne, co pozwala wyprostować więcej pasm za jednym pociągnięciem, natomiast lokówka stożkowa posiada zwężaną grzałkę o średnicy 13‑25 mm dla różnorodnych efektów.

Blow Dry & Style, czyli suszarko-lokówki na każdy włos

Kolejną nowością jest seria aż 5 suszarko-lokówek Blow Dry & Style. Każdy model powstał z myślą o innych potrzebach: AS7100 do włosów krótkich, AS7300 do średnich, a AS7500 do średnich lub długich. Obrotowa suszarko-lokówka AS7580 to produkt uniwersalny, który sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów włosów. Najwyższym modelem, z pełną gamą szczotek do każdej długości, jak również z nakładką Root Boost, unoszącą włosy u nasady jest nowa AS7700, która jest najmocniejszym produktem w serii.
W zależności od modelu, suszarko-lokówki Blow Dry & Style posiadają nawet do 6 nakładek, które nadają fryzurze kształt i objętość. Dają szereg różnych możliwości, od uzyskania sprężystych loków, aż po gładkie fale, unoszą włosy u nasady, pomagają wyprostować włosy w naturalny sposób. Wybrane modele posiadają funkcję jonizacji, która nadaje włosom blasku bez puszenia się i elektryzowania.

Spersonalizowana pielęgnacja z linią Proluxe You

Powiększyła się również rodzina produktów z popularnej linii Proluxe You. Do suszarki, lokówki i nagrodzonej prostownicy, dołączyła suszarko-lokówka oraz gorąca szczotka. Urządzenia zostały wyposażone w inteligentną technologię StyleAdapt, która „uczy się” włosów i personalizuje ciepło, biorąc pod uwagę ich unikatowe potrzeby związane ze stylizacją. Mikroprocesor zapamiętuje naszą własną technikę stylizacji, na przykład szybkość przesuwania po włosach czy kąt, pod którym trzymamy urządzenie. Bez względu na rodzaj włosów i technikę stylizacji, zawsze uzyskamy spersonalizowane efekty, które według badań laboratoryjnych utrzymują się nawet 24 godziny. Jednocześnie włosy stają się dwa razy mocniejsze***.

Bezkompromisowe golenie z linią Limitless

Remington przygotował również nowości dla mężczyzn. Premierą sezonu jest linia 3 golarek rotacyjnych Remington Limitless, nagrodzonych na European Product Design Award. Innowacyjna obrotowa głowica 360°, w którą wyposażony jest każdy model, podąża w dowolnym kierunku, utrzymuje kontakt ze skórą oraz wychwytuje każdy włos – nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.
Ruchome ostrza dostosowują się do każdego kształtu twarzy i skutecznie wyłapują więcej włosów w mniejszej liczbie pociągnięć, wykonując ponad 130 000 obrotów na minutę. Natomiast technologia PowerSense sprawia, że golarka reaguje na nacisk i odczytuje gęstość włosów ponad 800 razy na sekundę, aby utrzymać szybkość i optymalną wydajność.