Sabina Lavender. Trauma

Świat stoi na krawędzi katastrofy, a ona musi podjąć niebezpieczną walkę o przyszłość. Emocje, tajemnice i siła ludzkiego ducha w jednej niezapomnianej opowieści. Gotowi na rollercoaster?

„Trauma” autorstwa Sabiny Lavender to nie tylko opowieść o fizycznej ucieczce, lecz również o głęboko zakorzenionej traumie, przed którą Ina musi stanąć twarzą w twarz. Czy bohaterce uda się zakończyć swoją niebezpieczną misję? Książka obiecuje niezapomniane przeżycia, prowokując do refleksji nad siłą ludzkiego ducha w obliczu najtrudniejszych wyzwań.

Ucieczka z piekła ma swoją cenę, a Ina przekonuje się, że jedyną rzeczą, do której zdaje się nadawać, jest prostytucja. Wciągnięta w ten mroczny świat przez swojego byłego chłopaka, Alana, traci stopniowo nadzieję na powrót do normalności. Jej życie diametralnie zmienia się, gdy na jej drodze pojawia się tajemniczy mężczyzna.

Jako członkini mafijnej organizacji znanej jako Korporacja, Ina zostaje wplątana w walkę o przejęcie tajnych danych związanych z nadchodzącym kryzysem energetycznym. Wygląda na to, że przewidywana od lat globalna katastrofa jest bliżej, niż się wcześniej wydawało…

Czy Inie uda się zakończyć pomyślnie niebezpieczną misję, która może być kluczem do krwawej walki o wpływ na losy świata?