Spraw sobie wymarzony prezent z AMVI Cosmetics! Kup dowolny produkt i wygraj iPhone’a 13!

Przed nami najbardziej kolorowy i zakupowy okres w roku! Marki przyzwyczaiły nas do wyjątkowych, gwiazdkowych zestawów czy przedświątecznych promocji.

prezent z AMVI Cosmetics
Spraw sobie wymarzony prezent z AMVI Cosmetics! Kup dowolny produkt i wygraj iPhone’a 13!

AMVI Cosmetics przygotowywało jednak wyjątkową niespodziankę! Marka kocha życie i od 2 lat motywuje kobiety, by czerpały z niego garściami. Na co dzień kosmetyki AMVI dbają o kondycję Waszej skóry, tym razem firma postanowiła podziałać szerzej i przygotowała dla swoich klientów konkurs. I to wyjątkowy! Nie macie na czym oglądać lajwów i TikToków? A może marzy Wam się kultowa torebka od projektanta? Mamy rozwiązanie! Kupcie ulubione produkty AMVI Cosmetics, przygotujcie z nimi post lub rolkę i wygrajcie iPhone’a 13, torebkę Michaela Korsa i zestawy bestsellerowych kosmetyków!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Spraw sobie wymarzony prezent z AMVI Cosmetics! Kup dowolny produkt i wygraj iPhone’a 13!

Droga do wymarzonych nagród jest prosta! W dniach 10.11.2022r. – 30.11.2022 r. kup dowolny produkt AMVI Cosmetics stacjonarnie w drogerii Rossmann, Super-Pharm, Natura lub na stronie www.amvicosmetics.com. Pamiętaj o zachowaniu paragonu – będzie niezbędny przy odbiorze nagrody. Do 03.12.2022 r. dodaj na swoim profilu na Instagramie, Facebooku lub TikToku materiał przygotowany z wykorzystaniem zakupionego kosmetyku w formie rolki lub postu. Działaj tak jak lubisz – sky is the limit! To nie koniec – w swoim materiale oznacz profil @amvicosmetics i jedną osobę, którą zaprosisz do zabawy. Jej zadaniem będzie polubienie profilu @amvicosmetics. By łatwiej znaleźć Twoje zgłoszenie konkursowe, dodaj do posta lub rolki hasztag #mojeamvi. Pamiętaj, że Twój profil musi być publiczny, a zgłoszenie do konkursu wymaga spełnienienia wszystkich wymogów opisanych w regulaminie.

Co możesz wygrać?

Gdy już kupisz produkt, przygotujesz materiał i umieścisz go w wybranym medium (pamiętaj o oznaczeniach i hasztagach!), możesz zacząć planować, co zrobisz ze swoją nagrodą! J Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość – zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 3 grudnia, a wyniki zostaną ogłoszone w Mikołajki – 6 grudnia. Jakie nagrody przygotował Organizator? Autor materiału, któremu przyzna się I miejsce otrzyma wymarzonego iPhone’a 13 Black 128 GB oraz zestaw kosmetyków AMVI o wartości 500 zł. Dla osoby, której post lub rolka otrzyma II miejsce przygotowano kultową torebkę Michaela Korsa Sullivan Tote oraz zestaw kosmetyków AMVI o wartości 400 zł. Na twórcę materiału, który uplasuje się na III miejscu czeka bestsellerowa torebka Michael Kors Jet Set XBody oraz zestaw kosmetyków AMVI o wartości 300 zł. To nie koniec nagród! Dla 100 wyróżnionych postów lub rolek Organizator przygotował nagrodę w postaci bestsellerowego Rozświetlającego Serum do twarzy z witaminą C od AMVI Cosmetics. Sami przyznacie, że jest o co walczyć!

Jeśli dopiero poznajesz markę AMVI Cosmetics, to dobry moment, by odwiedzić ich stronę internetową. Znajdziesz tam nie tylko szereg naturalnych, wegańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, ale także porady urodowe, pielęgnacyjne i lifestylowe. Święta zbliżają się wielkimi krokami – wyjątkowe, świąteczne zestawy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach bliskich i przybliżą Cię do zwycięstwa… Chwytajcie telefony lub biegnijcie do sklepów. Konkurs już trwa!

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziesz na https://amvicosmetics.com/knowledge_article/430/konkurs-jesienne-zakupy-z-amvi .

Artykuł partnera