Kosmetyki do kąpieli na bazie kamieni i metali szlachetnych – niezwykła pielęgnacja

Przed każdym mniejszym lub większym wyjściem lubimy o siebie zadbać. Piękny makijaż i stosowny do okazji ubiór to jednak nie wszystko. Szykowanie możemy rozpocząć już podczas kąpieli.

Kosmetyki do kąpieli
Kosmetyki do kąpieli na bazie kamieni i metali szlachetnych – niezwykła pielęgnacja

Gotowa na prywatne SPA? Z nowoczesnymi kosmetykami do kąpieli opracowanymi na bazie kamieni i metali szlachetnych firmy Jantar poczujesz prawdziwą siłę odmłodzenia. Bez obaw odsłonisz nogi, dekolt czy ramiona. Po prostu olśniewaj urodą!

Odżywcze połączenie: bursztyn i złoto

Olejek pod prysznic i do kąpieli z micelarną formułą DNA Repair oczyszcza skórę i przywraca naturalne piękno. Kosmetyk opracowany na bazie naturalnego antyoksydantu (bursztynu) wpływa na poprawę witalności ciała, z kolei złoto koloidalne działa przeciwstarzeniowo i odżywczo. Ceramidy chronią przed intensywną utratą wody. Produkt zapewnia łagodne oczyszczenie, pozostawiając skórę delikatną i miękką w dotyku.

Nawilżający miks: bursztyn i srebro

Formuła micelarna olejku pod prysznic i do kąpieli natychmiast likwiduje uczucie ściągnięcia. Srebro, idealne w pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej, wpływa na nawilżenie, natomiast bursztyn poprawia kondycjonuje ciało. Kosmetyk jest doskonałym remedium na podrażnienia. Zawiera kwas hialuronowy, który ekspresowo przywraca komfort suchej skórze. Kąpiel z tym olejkiem to chwila ukojenia i odświeżenia.

Regenerujący duet: bursztyn i platyna

Kosmetyki do kąpieli powinny nawilżać, ale także redukować szorstkość. Dzięki regenerującej formule micelarnej DNA Repair zawartej w olejku na bazie bursztynu i platyny jest to możliwe. Platyna koloidalna wpływa na regenerację skóry suchej i wiotkiej, uelastyczniając ją i poprawiając jej witalność. Z kolei proteiny jedwabiu zmniejszają przesuszenie naskórka i wygładzają go. To doskonały relaks nawet dla najbardziej przeciążonej skóry.