Tancerz z „Tańca z gwiazdami” został reżyserem. Jak to?

 

tancerz z tanca z gwiazdami zostal rezyseremKamil Kuroczko, którego już w najbliższy piątek ponownie zobaczymy na scenie „Dancing With The Stars”, już niebawem zadebiutuje jako reżyser!

W trwającej obecnie edycji „Tańca z gwiazdami” Kamil Kuroczko partnerował aktorce Magdalenie Lamparskiej. W najbliższy piątek, podczas wielkiego finału, parę ponownie zobaczymy na parkiecie „Dancing With The Stars”.

Próby do piątkowego występu pokryły się z innymi, niezwykle ważnymi przygotowaniami w życiu zawodowym Kamila Kuroczko. Przystojny tancerz już 15 listopada zadebiutuje w roli reżysera podczas finałowej gali Mister Polski 2015.

Cieszę się bardzo, że zostało mi powierzone to zadanie, szczególnie, że dotychczas dałem się poznać przede wszystkim jako tancerz i choreograf. Po raz pierwszy w życiu będę reżyserował tak duże przedsięwzięcie, choć tak naprawdę każdy tancerz i choreograf jest reżyserem małych spektakl w postaci występów. Przygotowanie show podczas wyborów to dużo większy kaliber, ponieważ muszę zgrać ze sobą finalistów, prowadzącą, gości występujących na scenie – mówi Kamil Kuroczko.

tancerz z tanca z gwazdami zostal rezyserem

Okazuje się, że finaliści walczący o tytuł Mistera Polski 2015, muszą się dwoić i troić, aby sprostać wysokim wymaganiom tancerza.

Zależy mi na tym, aby każdy finalista zaprezentował się jak najlepiej, dlatego o taryfie ulgowej nie ma mowy. Wyciskam z nich siódme poty – śmieje się tancerz.

Przypomnijmy, że nowego Mistera Polski poznamy już 15 listopada 2015 r. Galę finałową w warszawskim hotelu Sound Garden poprowadzi Barbara Pasek, znana m.in. z programu TVN „Na Językach”. Na scenie wystąpi także Marek Kaliszuk, zwycięzca drugiej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”.