Top 5 produktów, o których marzy każda mama

Nowinki technologiczne to nie tylko domena mężczyzn. Kobiety również śledzą najnowsze trendy i uwielbiają produkty, które nie tylko cieszą oko, ale też wyręczają je z domowych obowiązków. O jakich produktach marzy mama XXI wieku? Prezentujemy listę produktów dostępnych na Feedo.pl, które pokazują, jak świat dziecka łączy się ze światem techniki!

5 gadzetow dla mam
Top 5 produktów, o których marzy każda mama

Współczesne mamy stają się w pełni świadomymi konsumentkami. Przed dokonaniem zakupu sprawdzają w Internecie opinie o produkcie, materiał z jakiego został wykonany, certyfikaty związane z bezpieczeństwem, porównują ceny – mówi Martin Molčan, dyrektor zarządzający Feedo.pl.

– Internet daje współczesnym mamom możliwość odkrywania nowinek technologicznych, do których nie wszystkie mają swobodny dostęp w swoim otoczeniu.

1. Wózek, który sam się złoży – 4MOMS Origami

… ale też doładuje telefon, zmierzy temperaturę, prędkość, zliczy kilometry i czas przebyty na spacerze. Lista funkcji, których nie posiada jest krótka. Jest to jednym słowem chodzące centrum dowodzenia! Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu składania i rozkładania wózka, który „robi to sam“ możemy spokojnie zająć się dzieckiem. Wyposażony jest w światła drogowe, wyświetlacz LCD i generator, który ładuje się podczas poruszania się.

Cena Feedo.pl: 3 509, 50 zł

4moms ORIGAMI
Top 5 produktów, o których marzy każda mama

 

2. Huśtawka, która sama usypia – BABYMOOV Swing Motion

Ta huśtawka to idealne połączenie kołyski z zabawką! Huśtawka posiada 5 prędkości bujania oraz dwa tryby – może się delikatnie kołysać na boki lub w wersji przód-tył. Odgrywa 8 melodii, w tym dźwięki przyrody w jakości MP3. Posiada regulację głośności. Wyposażona jest w czujnik ruchu, dzięki któremu przestaje się kołysać, gdy dziecko już śpi.

Cena Feedo.pl: 859 zł

BABYMOOV Huśtawka2
Top 5 produktów, o których marzy każda mama

 

3. Łóżeczko turystyczne, które samo się zapakuje – 4MOMS Breeze

Wystarczy jedno naciśnięcie, aby to łóżeczko szybko złożyć i wygodnie zapakować do samochodu. Dzięki niemu maluch wyśpi się wygodnie, nawet na wyjeździe rodzinnym! Elementami wyposażenia łóżeczka jest wyjmowana wkładka podwyższająca dla małych dzieci, przenośny przewijak oraz wygodna torba podróżna.

Cena Feedo.pl: 1 160, 50 zł

4moms-łóżeczko
Top 5 produktów, o których marzy każda mama

 

4. Ekspres, który sam podgrzeje posiłek – BEABA Ekspres 3w1 Gipsy

Taki gadżet „3 w 1”, umożliwia przygotowanie posiłku w 30 sekund. Dzięki niemu posiłek osiągnie temperaturę 37 stopni – odpowiednią do podania dla malucha. Urządzenie posiada dodatkowe funkcje takie jak podgrzewanie słoiczków oraz sterylizator do mikrofalówki.

Cena Feedo.pl: 329,00 zł

ekspress
Top 5 produktów, o których marzy każda mama

 

5. Niania, która sama przypilnuje dziecko – NUK VIDEO ECO Control

Z taką nianią mama może bez obaw zająć się sobą i jednocześnie kontrolować śpiącego malucha, bez potrzeby czuwania przy jego łóżeczku. Dzięki transmisji bez zakłóceń i wysokiej rozdzielczości mama może podziwiać śpiące dziecko w jakości HD! Posiada również lampkę nocną, możliwość włączenia kołysanki, pomiar temperatury i funkcję rozmowy.

Cena Feedo.pl: 913, 90 zł

Top 5 produktów, o których marzy każda mama
Top 5 produktów, o których marzy każda mama