5 pomysłów na prezent i wyjątkową atrakcję w jednym!

Zaręczyny, wieczór panieński, rocznica ślubu, urodziny, podziękowanie – powodów do zorganizowania wyjątkowej atrakcji dla bliskiej osoby jest wiele. Nie masz pomysłu, jak uczcić i zaaranżować taką chwilę? Szukasz inspiracji?

5 pomysłów na prezent i wyjątkową atrakcję w jednym!

Zdradzamy 5 pomysłów na prezent i wyjątkową atrakcję w jednym. Jesteśmy pewni, że obdarowana osoba będzie zachwycona!

1. Przelot prywatnym odrzutowcem

Znajdź przewoźnika, który zrealizuje czarter samolotu. Taka firma zorganizuje dla Ciebie całą atrakcję wedle ustaleń. Wybierz miejsce docelowe, do którego chcecie się udać – np. SPA w Szwajcarii. Powiedz, ile osób ma znaleźć się na pokładzie, kiedy ma odbyć się lot, a kiedy powrót. Najlepsze firmy pozwalają także na dopasowanie udogodnień do Twoich wymagań – np. na pokładzie możecie mieć serwowanego szampana i potrawy z ulubionej restauracji. Urodzinowa kolacja w chmurach? A może oświadczyny w luksusowym odrzutowcu? Gwarantujemy, że taki przelot będzie niezapomnianym przeżyciem!

2. Porcja adrenaliny

Wiesz, że druga osoba lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu? W takim razie spraw jej ekscytujący prezent! Może to być skok ze spadochronem, lot paralotnią lub ekstremalny spływ kajakowy. Inne propozycje to np. przejażdżka off-roadowa, jazda samochodem premium czy quady na pustyni. Jak widzisz, mogą to być atrakcje w Twojej okolicy, jak i na drugim końcu świata! Możesz połączyć naszą pierwszą propozycję z drugą i zaplanować kilka dni wyjątkowych przeżyć.

3. Emocje na wagę złota

Tutaj warto postawić na to, co bliska osoba lubi. Koncert muzyki klasycznej? Być może lada dzień André Rieu ma zaplanowany występ? Wiesz, że największą przyjemnością partnera jest wędkarstwo? Zorganizuj wyjazd na połowy ryb w Norwegii albo na Islandii. Twoja żona uwielbia kosmetyki, makijaż i wszystko, co związane z urodą? Na pewno ucieszy się z kursu wizażu u jednej z czołowych gwiazd beauty – np. Jeffree Star czy Kat Von D. Takie emocje w pakiecie na pewno sprawią, że będzie to trafiony prezent!

4. Ekskluzywny weekend

Czasem wyjście na kolację to zbyt mało, by uczcić ważną chwilę. Polecamy więc zdecydować się na weekend pełen luksusu. Marzy Ci się czas spędzony w Alpach, w klimatycznym apartamencie z niezapomnianym widokiem? To doskonałe miejsce, by uczcić wyjątkowe chwile. Wolisz ciepłe klimaty i weekend na Teneryfie? Świetnie! W obu przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy przewoźnika i wynajęcie lotu odrzutowcem. Inną opcją jest wykupienie wyjazdu z biura podróży albo znalezienie lotów komercyjnymi liniami, co jednak może być ciężkie, jeśli do wyjazdu pozostało kilka dni.

5. Lot balonem

Jest to wciąż marzenie wielu osób. Można zdecydować się na taką atrakcję w kraju albo też w jednym z najsłynniejszych miejsc do tego przeznaczonych – w malowniczej Kapadocji. Podczas lotu balonem można wykonać niecodzienną sesję fotograficzną, zjeść śniadanie w chmurach, a nawet oświadczyć się! Wszystko zależy od okazji i potrzeb, ale jedno jest pewne – wrażenia będą niezapomniane.

Sposobów na uczczenie wyjątkowej chwili jest naprawdę wiele. Jeśli ma to być niezapomniane i ekscytujące wydarzenie, dopasuj charakter atrakcji do upodobań bliskiej osoby. Jesteśmy przekonani, że będzie zachwycona!