BE SHERO – limitowana kolekcja festiwalowa przygotowana przez Answear.LAB

Answear.LAB, główny partner wydarzenia Co Jest Grane Festival, inauguruje festiwalowy sezon limitowaną kolekcją. BE SHERO to pochwała kobiecej siły, sprawczości i niezależności.

BE SHERO – limitowana kolekcja festiwalowa przygotowana przez Answear.LAB

Projekt BE SHERO stworzony przez Answear.LAB jest odzwierciedleniem kobiecości. Niezwykłej siły, charakteru, umiejętności oraz talentów setek tysięcy osób, dla których inspiracją były tak ekstatyczne osobowości jak Coco Chanel, Georgia O’Keefe, Simone de Beauvoir czy Rosa Park. To właśnie one były inspiracją dla autorek kolekcji BE SHERO. Nie tylko dlatego, że były prawdziwymi wizjonerkami swoich czasów, ale przede wszystkim z tego względu, że każda z nich poświeciła swoje życie, by uczynić świat lepszym miejscem. Bardziej ekscytującym i otwartym. Takim, w którym kobiety będą mogły być niezależne, swobodne i zawsze będą mogły być po prostu sobą.

BE SHERO – limitowana kolekcja festiwalowa przygotowana przez Answear.LAB

Z myślą o nich Answear.LAB przygotowało limitowaną kolekcję festiwalową, o której Agnieszka Wojnicka, Special Project Coordinator w Answear.com, mówi – „każda kolekcja Answear.LAB to opowieść o kobietach. Za pośrednictwem mody poruszamy ważne tematy, inspirujemy i motywujemy. Tym razem, stając się częścią festiwalu kobiecych głosów, głośno i wyraźnie zachęcamy kobiety do wzięcia sprawy w swoje ręce i uwierzenia we własną moc. Kolekcja BE SHERO to pochwała niezależności, życia na własnych zasadach, kobiecej siły, dzięki której możemy zmieniać świat i działać, pozostając przy tym sobą”.

Ubrania z kolekcji to przede wszystkim krótkie topy, ramoneski z frędzlami, zwiewne narzutki, sukienki na ramiączkach. Wszystko to zaprojektowane z dużą starannością i dbałością o detale. Kolekcję wyróżniają misterne hafty, siateczki i szydełkowe motywy. Wśród festiwalowych propozycji znajdują się również kultowy denim oraz T-shirty z ilustracjami Magdaleny Pankiewicz. To wybitna ilustratorka, która doskonale czuje siłę kobiet, dając temu wyraz w swoich pracach artystycznych. W jej ilustracjach „zawsze najważniejsza jest kobieta, jej świat i pełen wachlarz jej emocji. Dlatego inspiracją do powstania ilustracji dla Answear.LAB była współczesna buntowniczka – niepokorna, pewna siebie, wiedząca czego oczekuje od życia” – mówi autorka koszulek z kolekcji BE SHERO.

BE SHERO – limitowana kolekcja festiwalowa przygotowana przez Answear.LAB

Festiwalowa kolekcja BE SHERO jest autentyczna, niezależna i mocno podkreśla indywidualny styl. Do tego samego zachęca swoich odbiorców, dając im jednocześnie wskazówkę, by nie zapominali o korzeniach i swojej wyjątkowości. Bohaterka Answear.LAB zmierza do celu, nie oglądać się na innych. Pokonuje przeciwności losu i pokazuje innym, że nie warto brać siebie zbyt poważnie.

BE SHERO – limitowana kolekcja festiwalowa przygotowana przez Answear.LAB

Limitowana kolekcja BE SHERO będzie towarzyszyć wydarzeniom dwudniowego festiwalu jako patron główny pod logiem Answear.LAB. Dumnie będzie przy tym wspierać wszystkich tych, którzy będą głośno mówić o sile kobiet we współczesnym świecie. Na festiwalowej scenie wystąpią zaś między innymi: Nosowska, Margaret, Rubens, Mrozu, Bedoes oraz kolektyw Women’s Voices i Women’s Voices Kolektyw. Samo wydarzenie będzie miało międzypokoleniowy charakter. Nie zabraknie na nim atrakcji dla rodzin z dziećmi, rozmów z artystami i artystkami oraz doskonałego jedzenia z różnych stron świata.

Kolekcja BE SHERO jest dostępna online: https://answear.com/s/be-shero


Artykuł partnera