Bezpieczeństwo i blask – Nike prezentuje kolekcję Flash Pack 2015

Bieganie to nie tylko dyscyplina sportowa – to rodzące się z każdym kilometrem endorfiny, to radość z pokonanego dystansu, to wymiana doświadczeń z innymi amatorami przebieżek. Czy zatem deszcz, śnieg i wiatr mogą zniechęcić lub nawet powstrzymać miłośników krótkich i długich dystansów? Zdecydowanie nie.

Bezpieczeństwo i blask Nike_Shield_Runner_Flash_Jacket_JJozwik_3

Zmyślą o biegaczach, którzy już przygotowują się na najzimniejsze i najciemniejsze zimowe miesiące, Nike Running przygotowało serię Flash Pack – wyróżniającą się odblaskowymi i wielokolorowymi nadrukami, które zapewnią widoczność w każdych warunkach.

Staw czoła niskim temperaturom i bądź widoczny!

Bezpieczeństwo i blask Nike_Aeroloft_Flash_1
Bezrękawnik Nike Aeroloft Flash uzbrojony został w specjalne komory wypełnione bardzo lekką warstwą puchu, zatrzymującą ciepło przy ciele. Przestrzenie pomiędzy przegrodami uzupełniono o laserowo wykonane otwory, zapewniające optymalny poziom wentylacji. Najciekawszym elementem kamizelki jest odblaskowy wzór, nawiązujący do zorzy polarnej. Innym funkcjonalnym rozwiązaniem Aeroloft Flash jest zasuwana kieszeń, do której można schować cały bezrękawnik w sytuacji, gdy biegaczowi robi się cieplej.
Brianne Theisen-Eaton, srebrna medalistka Mistrzostw Świata w siedmioboju, wybrała kurtkę Nike Shield Flash Max wykonaną z materiału Storm-FIT, chroniącego przed wiatrem i opadami atmosferycznymi.

Bezpieczeństwo i blask Nike_Shield_Flash_Max_Jacket_BTheisen-Eaton_2

Kurtka wyposażona została również w podszewkę odprowadzającą wilgoć wykonaną z materiału w technologii Dri-FIT.

Z kolei Nike Shieldrunner Flash to ulubiony wybór Joanny Jóźwik, brązowej medalistki Mistrzostw Europy na dystansie 800 metrów.
Ta wyjątkowo lekka kurtka zapewnia odpowiednią ochronę przed ciężkimi warunkami pogodowymi.
Podobnie jak kurtki, również spodnie biegowe Nike Dri-FIT Flash stanowią oręż w walce z zimą. Gwarantują komfort i izolację od bioder aż po kostkę. Zaś dzięki odblaskowemu wzorowi oferują widoczność nawet po zmroku pod każdym kątem. Co więcej, spodnie posiadają płaskie szwy, minimalizujące ryzyko otarć oraz szczelne, zasuwane kieszenie.

Bezpieczeństwo i blask Nike_Dri-FIT_Flash_Tights_4

Obuwie Flash Pack – lepiej widoczne, widocznie lepsze

Wszystkie modele w tegorocznej serii Flash Pack posiadają cholewki pokryte odblaskową powłoką 3m, głębokie bieżniki oraz wodoodporne materiały. Niezależnie od preferencji biegacza gwarantują ochronę przed najcięższymi warunkami.

Bezpieczeństwo i blask Nike_FlashPack_5
Model Nike LunarGlide 7 Flash wyróżnia specjalna, stabilizująca konstrukcja cholewki, uzupełniona
o błyszczącą  warstwę – to wyjątkowe rozwiązanie na treningi w ciemne, deszczowe wieczory. Wodoodporny język i przednia część buta sprawiają, że stopa biegacza pozostaje sucha.
Nike Air Zoom Pegasus 32 Flash to połączenie wodoodpornej, zaawansowanej technicznie cholewki
z syntetycznej siateczki oraz dobrze amortyzującej podeszwy w technologii Zoom Air.
Nike Air Zoom Structure 19 Flash wyposażono w  sprężystą amortyzację w technologii Zoom
w rejonie śródstopia. Jego uzupełnieniem jest system wsparcia Dynamic Support wykonany z pianki
o trzech rodzajach gęstości, gwarantujący bardzo silną stabilizację stopy podczas biegu.
Sześciokątne nacięcia na podeszwie buta Nike Free 5.0 Flash umożliwiają w pełni naturalny ruch stopy, zaś wodoodporna, odblaskowa cholewka zapewnia izolację przed wilgocią i wzorową widoczność.
Kolekcja Nike Flash Pack jest już dostępna na nike.com.