ENCE PENCE– trendy biżuteria na szyi i na ręce

ence pence 4

Gdy coraz mniej słońca i chłód za oknem, szukamy sposobu na dodanie sobie energii. ENCE PENCE proponuje… biżuterię! Błyszczącą lub soczyście kolorową – ale zawsze  z gwarancją.

KOLOR – niech energia będzie z tobą!

Biżuteria powinna nie tylko dodawać stylu i elegancji, musi też sprawiać radość! Jeśli czasem masz ochotę dodać swojej stylizacji pasji i energii, idealnie do tego nadadzą się bransoletki ENCE PENCE np. z linii
„Orzeźwienie” lub kultowe już rzemykowe cuda z kolekcji „Fantazja” lub „Euforia”. Lubisz bajecznie
kolorowe bransoletki z malowanych, szklanych koralików? Postaw na „Orzeźwienie”. Jeśli wolisz bardziej efektowne, duże bransoletki – załóż apetyczną ”Euforię” lub „Fantazję” z miękkiej, ekologicznej i
przyjemnej w dotyku skóry. Wybierasz wśród modeli jednokolorowych i wielobarwnych, stonowanych
i szalonych. Niełatwo będzie podjąć decyzję…

PROSTOTA – niech spektakularny efekt ma dobry styl

Dyktatorzy mody lansują trend na bardzo ozdobną biżuterię, która nierzadko dominuje cały strój. Jeśli chciałabyś być na czasie, ale nie lubisz zbyt bogatych dodatków, ENCE PENCE proponuje swoje naszyjniki. Są duże, spektakularne, ale zachwycają prostotą wykonania i materiałów. Bogactwo elementów i kolorów nie oznacza tu ostentacji, tylko prawdziwą klasę.

MAMA I JA – niech widzą, że jesteś moją córeczką    

Pierwsza wspólna sesja zdjęciowa, duże spotkanie w rodzinnym gronie… Na specjalne okazje załóżcie z córką specjalną biżuterię – zestaw z serii „Mama i ja”. To komplet dwóch jednakowych bransoletek, no, prawie jednakowych, bo w rozmiarach jedna dla dorosłej, a druga dla dziecka. Są wykonane z miękkiej, ekologicznej skóry, miłej w dotyku nawet dla najdelikatniejszych rąk małych księżniczek… Możesz za jednym zamachem zrobić świetny prezent i sobie, i córeczce, czy może być coś przyjemniejszego?

ENCE PENCE ostrzega: zabawa w łączenie barw i kolorów, kształtów i materiałów z produktów ENCE PENCE może skończyć się niezwykłym pobudzeniem Twojej kreatywności i zaowocować oryginalnymi zestawami pięknej biżuterii!

encepence 3

Kolekcja Orzeźwienie fot. ENCE PENCE

ence pence 5Kolekcja Mama i Ja fot. ENCE PENCE

ENCE PENCE to nie jest zwyczajna pracownia biżuterii. Ponieważ to co, najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu, projektanci angażują się w akcję „Pokoloruj dzieciom świat…”, czyli pomoc dzieciom czekającym na adopcję. Kup damską lub męską bransoletkę albo zestaw dla mamy i córki z linii „Nadzieja”, a wspomożesz działanie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Akcję „Pokoloruj dzieciom świat…” wspiera wiele znanych osób, w tym Magdalena Różczka, Beata Sadowska, Jan Wieczorkowski, Paweł Małaszyński czy Sonia Bohosiewicz.

ENCE PENCE: Ceny od 15-249 zł
Więcej na: www.encepence.pl