Hipnotyzująca chłopczyca, czyli styl Kristen Stewart

Tak jak księżna Diana, w którą wciela się w swoim najnowszym filmie, Kristen Stewart jest niekwestionowaną ikoną mody. Jej stylizacje to prawdziwe źródła inspiracji!

kristen stewart
Hipnotyzująca chłopczyca, czyli styl Kristen Stewart. Foto Instagram @kristexnstewart

Kristen Stewart może i stała się rozpoznawalna na całym świecie dzięki roli Belli Swan w filmach sagi „Zmierzch”, ale samej aktorce daleko do uległej i nieśmiałej postaci. Gwiazda od lat łamie stereotypy i nie boi się podejmować odważnych wyborów. Wystarczy chociażby wspomnieć o awersji celebrytki do szpilek. Zamiast nich Stewart stawia zazwyczaj na trampki, półbuty czy inne obuwie na płaskiej podeszwie. Zakłada je nawet na czerwony dywan, często w parze z szykownymi sukienkami. Jej codzienny styl również jest bezkompromisowy.

kristen stewart chanel
Hipnotyzująca chłopczyca, czyli styl Kristen Stewart.

Styl Kristen Stewart

Chociaż Stewart od lat związana jest z francuskim domem mody Chanel, codziennie wybiera raczej wygodę. Dobrana para jeansów to podstawa wielu z jej strojów. Również górna połowa stylizacji często charakteryzuje się komfortem. Aktorka doskonale czuje się w kilku warstwach, które pozwalają na szybką metamorfozę w zależności od sytuacji. Koszulka na ramiączka i modna krótka bluza są prostym, ale uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego.

skórzana kurtka
Hipnotyzująca chłopczyca, czyli styl Kristen Stewart.

Legendarna skórzana kurtka

Czy jest coś bardziej stylowego, niż skórzana kurtka? Okrycie to przydaje się w szczególności jesienią, kiedy temperatury spadają, ale jeszcze nie mrożą. Chociaż skórzane kurtki świetnie wyglądają z sukienkami, to klasycznie połączone z jeansami też nigdy nie zawiodą. Z pasującą do stylizacji torebką można ruszyć na podbój Hollywood!

czapka
Hipnotyzująca chłopczyca, czyli styl Kristen Stewart.

Czapka nie tylko na zimę

Mimo że znana jest z roli wampirzycy, Kristen Stewart tak jak każdy odczuwa zimno. Nadchodząca powoli zima aż prosi się o nabycie czapki dla ochrony przed niskimi temperaturami. Nie trzeba jednak iść na kompromis, jeśli chodzi o styl. Zamiast kolorowej czapki z pomponem można wybrać stonowane, monochromatyczne nakrycie głowy. Taka czapka może też uzupełnić stylizację w cieplejsze dni, jako niezwykły, zaskakujący dodatek.

kristen stewart moda
Hipnotyzująca chłopczyca, czyli styl Kristen Stewart.

Dziewczęca chłopczyca

Kto powiedział, ze chłopczyca nie może nosić sukienek? W odpowiedniej stylizacji nawet ta z pozoru „dziewczęca” część ubioru może nabrać charakteru. Do tej roli świetnie pasować będą sukienki tuby, których fason pozwala na elegancję i wygodę. Poza tym nie trzeba się martwić rąbkiem od spódnicy, ponieważ ten rodzaj sukienki przylega do ciała. Świetnie wyglądać będzie w szczególność w połączeniu z długim płaszczem! Chociaż krój ten może z pozoru przypominać stare detektywistyczne seriale, to jego skórzana wersja ma w sobie coś nieodparcie modernistycznego. Wystarczy dobrać mroczne dodatki i gotowe!