Idealne sety – stylizacje na lato 2022

Idealne sety

Komponowanie stylizacji dla wielu kobiet stanowi świetną zabawę. Zdarzają się jednak też takie dni, kiedy szybko musimy wybrać strój, a brak nam weny i pomysłu. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się letnie komplety, ale także wyjątkowe zestawy sportowe i plażowe, które oferuje marka bonprix. Idealne sety na lato to nie tylko wygoda ale i stylowe rozwiązanie.

Idealne sety codzienne

Idealne sety

Każda z nas ma inny styl, więc komplety na co dzień charakteryzuje przede wszystkim różnorodność. Znajdziemy wśród nich wygodne, dzianinowe tuniki z leginsami, krótkie sukienki z narzuconymi na nie t-shirtami, a także monochromatyczne stylizacje z szerokimi spodniami, w których każda z nas poczuje się wyjątkowo. Pamiętajmy, że idealne sety na lato to takie, które są wygodne. W naszych propozycjach wygoda nie wiąże się tylko z łatwością doboru stylizacji, ale i funkcjonalnością przez cały dzień, nawet ten upalny.

Komplety sportowe

Sportowy set

Sportowe sety to praktyczne rozwiązanie dla wielbicielek aktywnego wypoczynku. Specjalnie z myślą o tych paniach, marka bonprix przygotowała zestawy na każdą pogodę i na różne formy aktywności – z shortami, leginsami, topami i bluzami, zarówno bieg, jak i rowerową wyprawę spędzimy w modnym i komfortowym wydaniu. Ciekawym wyborem będzie też sportowa sukienka z dżerseju w komplecie z kolarkami w tym samym kolorze.

Idealne sety na plażę

Kostiumy kąpielowe

Tankini to idealne rozwiązanie dla kobiet, które preferują bardziej zabudowane plażowe stylizacje. Warto postawić na szybkoschnące sety w wyrazistych, wakacyjnych kolorach oraz zwiewne, cienkie pareo.