Jak się NIE ubierać na kręgle? Czyli bowlingowy styl gwiazd

Gra w kręgle, w węższym gronie nazywana bowlingiem, to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Jak w przypadku każdego sportu, rekomendowany ubiór do gry to ten, w którym możemy czuć się luźno i swobodnie.

Jak się NIE ubierać na kręgle? Foto. Instagram @victoriasypucinska.mtv

Niby oczywiste, ale… podczas ostatniego turnieju charytatywnego w Hulakula, niektóre gwiazdy chyba pomyliły kreacje z okolicznościami.

Suknie do ziemi, na czerwonym dywanie obcasy, a w ręku… wcale nie statuetka Oscara, a kula do kręgli!

Tak niektóre gwiazdy zaprezentowały się na charytatywnym turnieju bowlingu podczas II urodzin Hulakula w Warszawie. Choć nie wątpimy w styl lubianych celebrytek, czy aby na pewno ich stroje były dobrym pomysłem na kręgle? Jedna z najbardziej okazałych kreacji należała do Wiktorii Sypucińskiej, znanej z MTV Polska. Gwiazda pojawiła się na turnieju w zwiewnej, wielowarstwowej sukni do kostek, z kontrowersyjnym rozcięciem sięgającym ponad biodra. Choć podczas sesji zdjęciowej stylizacja sprawdzała się bardzo dobrze, na torze już chyba było jej nieco trudniej. Wiktoria jednak poradziła sobie i postanowiła wziąć udział w grze… boso!

Foto. Facebook @rcmhulakula
Foto. Facebook @rcmhulakula

W wieczorowej sukni pojawiła się również związana z branżą muzyczną Maja Hyży. Początkowo pozowała z zarzuconą na ramiona czarną, skórzaną ramoneską. Na czas gry wpadła na oryginalny pomysł i związała dół sukni… gumką do włosów! Tak jak jej poprzedniczka z show-biznesu, podjęła się gry na torze boso. Nawiązywało to trochę do stylu boho, w którym Mai jest bardzo do twarzy.

Foto. Facebook @rcmhulakula

Wokalistka świetnie się bawiła, pozując nawet z dobraną kolorystycznie kulą. Pokazała także dystans na swoim Instagramowym profilu, podpisując zdjęcie ze „ścianki”: „Jak myślicie, wygodnie mi się grało w takiej stylizacji?? ;)” tym samym wyprzedzając wścibskie komentarze.

Foto. Instagram @majahyzy

A wam jak podobają się kreacje? Miałybyście odwagę ubrać się tak na kręgle?