Jak spędzić sylwestra w domu?

Wielkimi krokami zbliża się najgorętsza noc w roku. Niestety znów towarzyszy jej widmo pandemii. Wiele osób w ten szczególny wieczór zostanie więc w domu. Możesz jednak sprawić, by sylwester we własnych czterech ścianach był naprawdę wyjątkowy. Sprawdź nasze podpowiedzi.

Sylwester w domu
Jak spędzić sylwestra w domu?

Niezależnie od tego, czy obawiasz się pandemii, czy po prostu nie znalazłaś odpowiedniego grona do świętowania na imprezie, nie możesz pozwolić na to, by spędzić sylwestra jak każdy inny dzień w roku. Zostając w domu, wcale nie skazujesz się na nudę. Wręcz przeciwnie – zrób coś, czego nie próbowałaś nigdy wcześniej. Sylwester w domu może być naprawdę wyjątkowy. Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Sylwestrowa podróż

Sylwester w domu
Jak spędzić sylwestra w domu?

Co roku na sylwestra wyjeżdżałaś do innego kraju? Nic straconego! Wybierz konkretne państwo i zorganizuj tematyczny wieczór sylwestrowy. Niech Twój strój nawiązuje do kultury danego regionu, a muzyka lecąca w tle doskonale odzwierciedla tamtejsze imprezy. Przygotuj odpowiednie ozdoby, by jeszcze lepiej poczuć klimat wybranego państwa. Nie zapomnij o regionalnych przekąskach!
Jeśli spędzisz tę wyjątkową noc w gronie najbliższych, nie rób wszystkiego sama. Pozwól im włączyć się w tę zabawę. Ważne, by każdy się zaangażował i pomógł w przygotowaniach. Wtedy ta noc na pewno będzie wyjątkowa!

Sylwestrowy maraton filmowy

Sylwester w domu
Jak spędzić sylwestra w domu?

Mogłabyś oglądać filmy i seriale bez końca? Jeśli tak, to pomysł zorganizowania sylwestrowego maratonu filmowego powinien ci się spodobać. Cała noc przed tobą!
Na co się zdecydujesz? Dobrą opcją będzie nadrobienie kinowych nowości, obejrzenie całego sezonu ulubionego serialu bądź powrót do filmowych klasyków. Decydując się na spędzenie sylwestrowej nocy z najbliższymi, dodatkowo możesz zorganizować kółko dyskusyjne i wymieniać się spostrzeżeniami dotyczącymi wybranych produkcji z przyjaciółmi. Jeśli jednak chcielibyście się spotkać w większym gronie, ale obawiacie się pandemii, zawsze możecie to zrobić online! Istnieje wiele platform, dzięki którym poczujecie się, jakbyście oglądali filmy wspólnie.

Wieczór planszówek i nie tylko

Jak spędzić sylwestra w domu?

Uwielbiasz spędzać czas z najbliższymi, grając w planszówki? Noc sylwestrowa to idealna okazja, by zorganizować sobie małe zawody. Wybierzcie kilka ulubionych gier i sprawdźcie, kto zostanie noworocznym mistrzem. Przygotujcie do tego przekąski i puśćcie w tle ulubioną muzykę.
Ze względu na pandemię nie masz możliwości spotkać się z paczką przyjaciół, z którą zawsze grasz w planszówki? Nie przejmuj się! W Internecie znajdziecie nie jedną platformę, która umożliwi Wam wspólną zabawę. Ponadto coraz częściej producenci gier udostępniają ich wersję online, dzięki czemu wspólnie możecie grać w ulubione planszówki, nie wychodząc z domu. Połączcie się w tym czasie na kamerkach, by dodatkowo móc komentować wspólną rozgrywkę i spędźcie sylwestrowy wieczór razem!

Domowe SPA

Jak spędzić sylwestra w domu?

Wieczór sylwestrowy to również dobra okazja, by zadbać o siebie. Jeśli w codziennym pędzie nie masz czasu na pielęgnację, doskonałym pomysłem będzie zorganizowanie domowego SPA. Poświęć tę wyjątkową sylwestrową noc na zabiegi pielęgnacyjne. Maseczki, peelingi, kremy, wszystko, na co nie miałaś czasu przez ostatnie kilka miesięcy. Zacznij nowy rok z piękną i lśniącą cerą!

Zaplanuj przyszły rok

Jak spędzić sylwestra w domu?

Przejmujesz się, że spędzisz sylwestra sama? Wykorzystaj dobrze ten wyjątkowy wieczór, by zaplanować nadchodzący rok. Nie ma co się zamartwiać, pamiętaj, że niesie on ze sobą nowe szanse. Przeanalizuj dokładnie, co udało Ci się uzyskać w mijającym 2021 i jakie pomysły zrodziły się w Twojej głowie. Przejrzyj zdjęcia z tegorocznych najważniejszych wydarzeń, nie myśl o tym, co było złe, wspominaj to, co dobre. Ważne, byś pozytywnie nastawiła się na te nadchodzące miesiące. Stwórz listę zadań, planów i marzeń na 2022.

Katarzyna Grabowska