Kawa Davidoff – dobra do biura?

Nielimitowany dostęp do dobrej jakości kawy to standard w coraz większe liczbie firm. Nie dziwi więc fakt, że osoby zarządzające biurami – menedżerowie i szefowie – szukają nie tylko dobrych ekspresów do kawy, ale też wysokiej jakości kaw, które spełnią rosnące oczekiwania pracowników. Jedną z propozycji jest kawa Davidoff. Czy to dobry wybór dla Twojej firmy?

Kawa Davidoff – dobra do biura?
Kawa Davidoff – dobra do biura?

Podsumowanie:

Badania statystyczne pokazują, że Polacy wypijają rocznie duże ilości kawy i coraz chętniej wybierają kawę ziarnistą, jako tę o lepszej jakości.
Dobry ekspres w firmie to połowa sukcesu. Druga należy do kawy. Poświęć zatem odpowiednio dużo czasu i energii na wybór najlepszej kawy w przewidzianym przez Ciebie budżecie.
Kawa Davidoff to jedna z propozycji na kawę do biura. Zachwyca smakiem, aromatem i właściwościami pobudzającymi, a to tylko kilka z jej zalet. Pozostałe znajdziesz w artykule.
Badania przeprowadzone przez Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® wskazują, że Polacy rocznie wypijają około 550 kaw. Dane statystyczne obrazują też rosnące zainteresowanie kawą ziarnistą, która odpowiada na potrzeby coraz bardziej świadomych i wymagających konsumentów.

Co to oznacza dla pracodawców? Przede wszystkim to, że kawa jest dla pracowników bardzo ważna i z roku na rok rośnie waga, jaką przykładają oni do jakości kawy – jej smaku, aromatu i właściwości pobudzających. Z tych powodów warto włączyć do biura dobry ekspres do kawy i połączyć go z kawą, która odpowie na te oczekiwania. Jej przykładem jest kawa Davidoff. A powodów ku temu jest wiele.

Dlaczego kawa Davidoff jest dobra do biura?

  • Świetny aromat i smak. Kawa Davidoff (www.tchibo-coffeeservice.pl) to szlachetna Arabika pochodząca z Brazylii – ojczyzny kawy. Są to wysokiej jakości ziarna, których zarówno aromat, jak i smak odpowiada na potrzeby nawet największych koneserów. W kawie Davidoff można wyczuć delikatną, czekoladową nutę – to ona odpowiada za jej subtelną słodycz.
  • Kawa Davidoff jest uniwersalna i dlatego tak dobra do biura. Idealna do przygotowania esencjonalnego espresso. Z niego z kolei można przygotować pozostałe rodzaje kaw, w tym mleczne i deserowe.
  • Dostępna w ziarnach i jako kawa mielona. Na rynku znajdziesz kawę Davidoff w tych dwóch najpopularniejszych wariantach. Przytoczone przez nas badania wskazują jednak jasno, że to kawa w ziarnach cieszy się coraz większą popularnością. Być może to właśnie taką warto wybrać do swojego biura. Pamiętaj tylko, że ziarna wymagają zmielenia, a do tego jest potrzebny młynek. Większość automatycznych ekspresów posiada zintegrowany młynek – to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie.
  • Certyfikowana kawa dla świadomych konsumentów. Producent kawy Davidoff zapewnia, że na każdym etapie jej powstawania przestrzegano praw człowieka, a produkcja przebiegła z poszanowaniem najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne. Potwierdzeniem tego jest certyfikat Rainforest Alliance, którego logo znajduje się na opakowaniu. Ekologiczna i odpowiedzialna społecznie produkcja jest ważna dla coraz większej liczby osób. Twoich pracowników też.