Kulinarne warsztaty z Gwiazdą

28 lutego w studio Electrolux Taste Center miały miejsce warsztaty z Gwiazdą. Wspólnie z Karoliną Szostak i Martą Kordyl gotowaliśmy przepisy ze wspólnej książki Pań "Mój spektakularny detoks".

 

Kulinarne warsztaty z Gwiazdą

W trakcie warsztatów zaprezentowane zostały dania, które świetnie sprawdzą się podczas diety odchudzającej czy detoxie. Spotkanie zaczęło się od rozmowy z Karoliną, której spektakularna metamorfoza na przełomie ostatnich lat wzbudza zachwyt obserwatorów i mediów, a dziennikarka jest na okładkach największych magazynów. Uczestnicy pytali o przebieg metamorfozy dziennikarki, jak się odżywia i z jakich zabiegów korzysta. Wiele pytań dotyczyło również postu dr. Dąbrowskiej, z którego korzystała.

Kulinarne warsztaty z Gwiazdą

Warsztaty z Gwiazdą to nie tylko spotkania, podczas których mamy możliwość przygotowania wyśmienitych dań. To przede wszystkim pełne inspiracji i wspólnej wymiany doświadczeń spotkania o charakterze edukacyjnym.

Kulinarne warsztaty z Gwiazdą

Wspólne gotowanie to doskonały czas, w którym uczestnicy warsztatów mogli wymienić doświadczenia, odpowiedzieć na nurtujące nas pytania z zakresu zdrowego odżywiania i dbania o zdrowie. Ugotowane potrawy wyglądały i smakowały wyśmienicie!

Kulinarne warsztaty z Gwiazdą