Majówka dla urody

Nie wyjeżdżasz? Wykorzystaj majówkę na zadbanie o siebie! Maria Semla, kosmetolog z WellDerm mówi o najpopularniejszych wiosennych zabiegach, którym warto poddać się w profesjonalnym gabinecie. – To ostatni dzwonek, żeby wykonać niektóre zabiegi przed latem, a termin sprzyja, wiele gabinetów ma jeszcze wolne wizyty w okresie majówkowym i atrakcyjne promocje – mówi ekspert.

epilacja laserowa
Fot. tradycyjniepiekne.pl

DEPILACJA last minute

Nie przygotowałaś się w tej kwestii do lata? Naprawdę chcesz każdego dnia latem myśleć o tym, czy już należy użyć maszynki czy depilatora? Epilacja laserowa to najekonomiczniejsza i najskuteczniejsza metoda pozbywania się owłosienia, a komfort niemyślenia o tym, czy odrastające włoski są już widoczne – bezcenny! O czym musisz wiedzieć, planując zabiegi? – Ważne, żeby wybierać gabinet, który ma w swojej ofercie laser diodowy, ten sprzęt w odróżnieniu od depilacji światłem IPL niszczy włos razem z macierzą i usuwa włos na stałe. Dla blondynek ważną kwestią jest skuteczność, nie każdy laser usuwa jasne owłosienie. Obydwa warunki spełnia laser diodowy Palomar Vectus, który umożliwia dostosowanie mocy do koloru włosów, a jednocześnie komputerowo określa fototyp skóry, dzięki jedynemu na świecie urządzeniu z czytnikiem melaniny Skin Tel – mówi Maria Semla z WellDerm.

Rzecz fundamentalna – NAWILŻANIE

Dzięki głębokiemu nawilżeniu skóry i nasyceniu jej niezbędnymi składnikami aktywnymi zyskujesz dwukrotnie! Po pierwsze taka skóra wygląda promiennie, jest wygładzona i jędrna. Ale nie tylko o jej wygląd tu chodzi! – Odpowiednio nawilżona skóra pracuje sprawnie, podstawowe procesy zachodzą prawidłowo, skóra może „skupić się” na skutecznej ochronie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi – podkreśla ekspert i poleca, aby wiosną poddać się zabiegowi mezoterapii. Ważne, żeby podać podczas zabiegu więcej preparatu i dostatecznie nawodnić ją i odżywić. Hydra Booster to zabieg podczas, którego do skóry podawane są aż 4 ml preparatu na bazie kwasu hialuronowego z glicerolem, witaminami, minerałami, aminokwasami, koenzymami, antyoksydantami – efekt: piękna, pełna blasku, odmłodzona i odporna skóra.

Wiosenne wyzwanie – MODELOWANIE CIAŁA

Chciałabyś po prostu wyglądać lepiej! Żeby Twoje ciało było w pewnych miejscach bardziej jędrne, gładsze i napięte. Jest coś co według ekspertów naprawdę działa! To połączenie mechanicznego masażu endermologii i ujędrniającej mezoterapii. – To podwójne działanie w jednym celu! Podczas mezoterapii podajemy do skóry składniki aktywne, które ujędrniają i napinają skórę, natomiast endermologia wzmaga drenaż limfatyczny, mobilizujemy skórę do samodzielnego uwalniania zapasów tłuszczu. Otrzymujemy efekt synergii, to oznacza, że skuteczność połączonych zabiegów jest znacznie wyższa, niż jeśli wykonalibyśmy je osobno – tłumaczy ekspert. Mezo-endermologia express to 3 tygodnie intensywnej pracy nad ciałem.