Gena – oryginalne czapki na mroźne dni

Nadchodzący sezon to w dalszym ciągu efektowne i nienagannie wykończone nakrycia głowy dla kobiet i mężczyzny, w trzech stylach: elegancja, casual i sport.

_IGP6748_done_end
Gena – oryginalne czapki na mroźne dni

Gena poszerzyła ofertę okryć wierzchnich o niebanalne formy i zaskakujące połączenia futra i skóry z innymi materiałami wysokiej jakości. Kolekcję cechuje ciekawa kolorystyka, funkcjonalność i oryginalność.

Od teraz, także na rynku polskim, dostępne są najmodniejsze w tym sezonie, futrzane akcesoria w postaci toreb, breloków- pomponów, butów damskich oraz biżuterii. Wszystkie produkty oprócz najwyższej jakości certyfikowanych materiałów, cechuje perfekcyjna ręczna robota naszych najlepszych rzemieślników.

Nowa kolekcja Geny powstała po to, aby każda kobieta miała dostęp do najmodniejszych dodatków i produktów porównywalnych do najlepszych światowych marek. Liczymy na to, że nasza unowocześniona linia, będzie dla klientek ciekawą alternatywą do zimowych stylizacji, luksusem, na który warto sobie pozwolić , aby czuć się pięknie i wyjątkowo.