Monochromatyczny look – propozycje stylizacji!

Myślisz, że stylizacje stworzone z jednego koloru muszą być nudne? Nic bardziej mylnego! Monochromatyczny look z pewnością przyciągnie uwagę!

Kreacja w jednym kolorze – propozycje stylizacji. Foto KoolShooters/Pexels

Stylizacja w jednym kolorze niektórym z nas kojarzy się z nadmierną prostotą, banałem i wieje nudą. Okazuje się jednak, że możemy ubrać się jednokolorowo i jednocześnie modnie, bowiem w tym sezonie monochromatyczny look wraca do łask! Warto łączyć elementy garderoby w dowolnym letnim kolorze i bawić się nim! Możemy stworzyć niepowtarzalną stylizację zestawiając odcienie, faktury i wzory. Tak przygotowane będziemy pewne siebie wchodzić w lato pełne przygód i radości!

Monochromatyczny look – błękitny

Jedną z propozycji jest stylizacja w kolorze niebieskim. By stworzyć niepowtarzalny zestaw połączmy błękitną sukienkę z granatową torebką i sandałami na słupku w podobnym odcieniu!

monochromatyczny look
Błękitna stylizacja. Zestaw: zdjęcie wizerunkowe – Midori Feminine Fashion, sukienka krótka – Jelonek, sukienka długa – Midori Feminine Fashion, torebka i buty – Menbur

Stylizacja w jednym kolorze – żółty

Przyciągać spojrzenia możemy również w żółtej kreacji. Do sukienki w tym odcieniu dobierzmy torebkę o podobnej barwie, szpilki lub sandały na obcasie. Nie zapomnijmy o dodatkach! Warto postawić na kolczyki lub naszyjnik z żółtymi elementami.

monochromatyczny look
Żółta stylizacja. Zestaw: zdjęcie wizerunkowe – Jelonek, sukienka – Midori Feminine Fashion, buty i torebka – Menbur, naszyjnik – TK Maxx

Monochromatyczny look – zielony

Kolejny zestaw może kojarzyć się z naturą. Zieloną sukienkę połączmy z ciemnozielonymi mokasynami oraz plecakiem lub torebką. Warto zwrócić uwagę również na akcesoria – w tej stylizacji świetnie sprawdzą się kolczyki z motywami roślinnymi.

monochromatyczny look
Zielona stylizacja. Zestaw: sukienka długa- Jelonek/jelonekm.pl, sukienka krótka — Midori Feminine Fashion, buty i plecak – Menbur, kolczyki – TK Maxx

Stylizacja w jednym kolorze – czerwony

Olśniewająco będziemy wyglądać również w czerwieni. Postawmy na sukienki monochromatyczne lub w barwne printy. Załóżmy do niej szpilki w krwistym kolorze i dobierzmy kopertówkę o tej samej barwie. Świetnym dodatkiem będzie apaszka na szyję!

monochromatyczny look
Czerwona stylizacja. Zestaw: sukienka długa – Jelonek, sukienka krótka – Midori Feminine Fashion, buty i torebka – Menbur, apaszka – TK Maxx