Mowa serca potrzebna do lepszego życia

„Mowa serca” to tytuł, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom poezji Rupi Kaur. Książkę można nosić przy sobie lub trzymać przy łóżku, żeby sięgnąć po nią w tych momentach, kiedy najbardziej potrzebujemy otuchy lub inspiracji.

Mowa serca potrzebna do lepszego życia. Foto materiały prasowe

Cleo Wade w wieku 30 lat została okrzyknięta przez przez „New York Magazine” mianem „millennial Oprah”. Znalazła się na liście 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet Ameryki magazynu „Marie Claire” i 100 Najbardziej Kreatywnych Ludzi Biznesu pisma „Fast Company”. Jej książka „Mowa serca” ukaże się w Polsce 25 marca.

„Mowa serca” to zbiór tekstów które sprawiły, że Wade stała się w Stanach jedną z najbardziej lubianych twórczyń młodej generacji. Stworzyła swój własny styl, a nawet gatunek literacki, który łączy w sobie refleksje, mikropoezję i swego rodzaju mantry. Przekaz Cleo jest tak wyrazisty, że jej utwory docierają do szerokiego grona czytelników. Wzrok przyciąga też forma graficzna „Mowy serca”– to czasami zdjęcie rękopisu, czasami kartka z notesu, a czasami tekst umieszczony na białym tle. Niektóre teksty rozciągają się na całe wersy, inne zamykają się w jednym zdaniu. Jednak nawet tyle wystarczy, żeby opisać miłość, smutek, radość czy pragnienia. Bo to ich właśnie w tej książce jest pełno.

Mowa serca potrzebna do lepszego życia. Foto materiały prasowe

Cleo Wade poprzez poezję, opowiadanie historii, sztukę uliczną i podnoszącą na duchu obecność w mediach społecznościowych propaguje pokojowe, przepełnione miłością i akceptacją podejście do świata. Autorka wierzy, że życzliwość jest czymś prostszym, niż się wydaje, że każdy z nas może być odważny, a wszyscy zasługujemy na miłość (szczególnie na tę własną).

Wpis znaleziono dzięki:

- Cleo Wade

- Mowa serca

- Poezja