Najlepszy prezent na komunię – Smartfon TP-Link Neffos C7

Maj to czas I Komunii - ważnego wydarzenia w życiu wielu dzieci. Znalezienie prezentu, który podkreśli rangę wydarzenia, może być dla uczestników uroczystości dużym wyzwaniem.

Najlepszy prezent na komunię – Smartfon TP-Link Neffos C7

Z powodu tak wyjątkowej okazji warto podarować coś, co nie będzie modną zabawką, ale urządzeniem, które pomaga rozwijać pasje, wzbogacać wiedzę i wyobraźnię. Smartfon TP-Link Neffos C7 to doskonały pomysł na podarunek: łączy wysoką jakość z przystępną ceną oraz oferuje wiele ciekawych rozwiązań i możliwości. Z pewnością spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Najlepszy prezent na komunię – Smartfon TP-Link Neffos C7

Neffos C7 to 5,5-calowy, smukły i elegancki smartfon z baterią 3060mAh, 8 megapikselowym i tylnym 13 megapikselowym aparatem, który pozwoli uwiecznić niezwykłe chwile podczas rodzinnych uroczystości. Kąt widzenia przedniego aparatu wynosi aż 86°, więc cała rodzina zmieści się na fotografii! Oprogramowanie producenta NFUI 7.0 oferuje wiele opcji fotografowania.

Duża wydajność ośmiordzeniowego procesora, wspierana przez 2GB pamięci operacyjnej, oraz stabilność połączenia z internetem, które oferuje model Neffos C7, pozwoli młodym odkrywcom sprawnie korzystać ze stron www i zgłębiać wiedzę o świecie. Prosta i intuicyjna obsługa smartfona ułatwi znalezienie w sieci potrzebnych informacji.

Neffos C7 chroniony jest zabezpieczeniem w postaci czytnika linii papilarnych, który bywa rzadkim udogodnieniem w smartfonach z tej półki cenowej. W przypadku zagubienia czy kradzieży przechowywane na urządzeniu dane będą bezpieczne, a połączenia wychodzące nie są możliwe.

Najlepszy prezent na komunię – Smartfon TP-Link Neffos C7

Dodatkowym atutem Neffosa C7 jest oprogramowanie NFUI 7.0, które zwiększa tempo pracy, wydajność baterii oraz czułość ekranu. Producent, mając na uwadze zdrowie oczu użytkowników, zadbał także o zmniejszone natężenie niebieskiego światła ekranu HD IPS.

Prezenty nie muszą być drogie, żeby sprawić dziecku radość. Smartfon TP-Link Neffos C7 to wydatek 499zł. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej oraz złotej.

Więcej informacji o smartfonie TP-Link Neffos C7 pod adresem: www.neffos.pl.

Wpis znaleziono dzięki:

- Prezent na komunię

- Neffos C7

- Smartfon TP-Link Neffos C7