Nowa kolekcja zegarków. Lacoste w stylu Pop-art!

Francuski dom mody słynie z zamiłowania do „żywych” barw i w ich prezentowaniu nie uznaje żadnych granic. Nowa kolekcja zegarków z linii GOA to totalna fuzja kolorów w fantazyjnej i oryginalnej odsłonie, inspirowanej artystycznym nurtem Pop-art.

Zegarki Lacoste & Pop-art!

Róż , turkus, a może granat – który z tych kolorów prezentuje się najlepiej? Patrząc na trzy nowości GOA każda błyskawicznie wpada w oko. Te czasomierze o niezwykle prostej formie, ale o wyjątkowo ciekawych zestawieniach kolorystycznych chwytają za nadgarstek już od pierwszego wejrzenia.

W zegarkach zastosowano kombinację barw, tak aby mocno nawiązywały do Pop-art’u. Granat zaprzyjaźnił się z pomarańczą, turkus z czerwienią, a mocny róż z delikatną, pudrową wersją tego koloru. Co więcej, aby podkreślić charakter marki, na silikonowych paskach projektanci Lacoste zaaplikowali swój ulubiony wzór – oczywiście mowa o uroczym gadzie, krokodylu. Całość daje w efekcie bardzo niecodzienny i fantazyjny projekt, wnoszący mocny, świeży powiem do świata zegarków francuskiego domu mody.

Lacoste Pop-art2

Te casualowe czasomierze idealnie odnajdą się w towarzystwie luźnego stroju, sportowego obuwia, czy też ciemnej stylizacji, którą perfekcyjnie „przełamią” i ożywią. Zegarki z kolekcji GOA to propozycja dla osób o radosnym usposobieniu, zamiłowaniu do kolorów, sztuki i słabości do oryginalnych i rzucających się w oczy akcesoriów.
Cena zegarków 399zł.

Zegarki Lacoste & Pop-art!2