Czerpiąc inspirację z paryskich ulic

Fashion Week to najważniejsze modowe wydarzenie roku. Przez kilka tygodni największe domy mody prezentują kolekcje na nadchodzący sezon.

Czerpiąc inspirację z paryskich ulic

Klasyczny casualowy zestaw składający się z jeansów, czarnego golfu, botków na delikatnym obcasie i klasycznych dodatków, to zawsze dobry wybór. Przełamujemy zwyczajność stylizacji, dobierając do niej czerwony, lateksowy płaszcz.

Czerpiąc inspirację z paryskich ulic

Kurtka wypełniona pluszem to ulubieniec chłodniejszych dni. Biały T-shirt z nadrukiem, jeansy i śniegowce zapewnią nam komfort i stworzą idealny komplet. Po raz kolejny fani streetwearu udowadniają nam, że elegancja ze swobodą to jedno z lepszych rozwiązań.

Czerpiąc inspirację z paryskich ulic

Cekiny z reguły kojarzą się z wieczornymi eskapadami lub specjalną okazją. Jak nosić je jako codzienną stylizację nie popełniając przy tym modowego faux-pas? Najważniejsza zasada to nie przesadzać z mieszaniem barw, najbezpieczniej będzie wybrać klasyczną czerń. W połączeniu z cekinową sukienką reszta „all black” stonuje przesadny blask.

Czerpiąc inspirację z paryskich ulic

Holograficzne akcenty to wybór dla odważnych. Z reguły nosimy je jako mniejszy dodatek typu torebka, portfel czy buty – tym razem nasz wybór pada za to na kurtkę! Mieniące się srebro nie sprawia wrażenia, że dzieje się za dużo, gdy w naszej stylizacji znajdą się jeszcze dwa kolory – mianowicie czerwień i czerń.

Czerpiąc inspirację z paryskich ulic

Kolejnym rozwiązaniem z użyciem czarnego golfu – tym razem w połączeniu z warstwami. Gdy naszą stylizację chcemy utrzymać w subtelnej formie, pozwólmy dodatkom zrobić robotę! Płaszcz, zakładana marynarka, czarny golf, a do tego jeansy i dodatki wykorzystujące dwa popularne trendy – błyszczące buty i torba w zwierzęce motywy.