Nowe trendy na sezon wiosna/lato 2017 od Van Graaf

Miłośnicy mody! Już są! Najnowsze trendy na nadchodzący sezon, a wraz z nimi zachwycające propozycje projektantów i niesamowite pomysły na nowe, pełne świeżej i pozytywnej energii modowe stylizacje.

van-graff-glown
Nowe trendy na sezon wiosna/lato 2017 od Van Graaf

Kolekcje dla pań w nowym sezonie zaskakują zwiewnością i lekkością sylwetek, a także różnorodnością proponowanych stylów i motywów. Jasne, pudrowe odcienie i delikatne nadruki dodatkowo podkreślają prawdziwie kobiecą lekkość.

Wszystkie wiodące marki zaprezentowały wyjątkowy festiwal pełnych radości zestawów, które budzą apetyt na wielką wiosenną przygodę z modą. W tym sezonie istotnym dopełnieniem są dodatki i akcesoria, na które warto zwrócić szczególną uwagę – zapewnią stylowe wykończenie każdej stylizacji. Także w męskich kolekcjach widać powiew wiosennego luzu i lekkości. Cieńsze, lekkie materiały, „sprane” kolory i motywy roślinne sprawiają, że letnie stylizacje czarują niewymuszoną swobodą. Nawet stroje typowo formalne nabierają więcej swobody.

Warto pamiętać, że w tym sezonie słowo klucz, które otworzy Wam drzwi do świata wielkiej mody i sprawi, że będziecie się świetnie bawić to „nonszalancja”. Więcej inspiracji w nowych, zachwycających kolekcjach na sezon wiosna – lato 2017! Życzymy ekscytującego rozpoczęcia nowego sezonu!

van-graff11

van-graf13

van-graaf

van-graff12

van-grafff