Nowe trendy z marką Lee i The Hundreds

Kurtki jeansowe z haftem, koszulki i bluzy z motywami dzikiej flory, czyli nowa odsłona Lee z The Hundreds.

Lee

Zjednoczeni wspólną ideą stawiania ludzi nad produkty. Lee i The Hundreds powracają ze swoją drugą kolekcją. Aby uczcić dziedzictwo obu marek, nowa kolekcja w kolaboracji z The Hundreds proponuje świeże spojrzenie na kluczowe elementy odzieży, zainspirowane wiosną, zachodnim wybrzeżem ale również pierwotnymi korzeniami obu marek.

Niekonwencjonalne inspiracje kolekcji

Stworzona dla i przez ludzi, którzy torują drogę przyszłym trendom, kolekcja łączy estetykę mody ulicznej z odważnymi kolorami i tradycyjnym stylem Lee, dopieszczonym wyhaftowanym kwiatowym wzorem. Kolekcja obejmuje graficzne koszulki, bluzy z kapturem i pasujące do nich haftowane zestawy dżinsowe. Ceny produktów wahają się od 42 do 159 dolarów.

Nowa odsłona kurtek Lee

Kurtka Lee x The Hundreds Rider Jacket i 5-kieszeniowe dżinsy mają wyhaftowane kwitnące polne kwiaty, znane ze swojego pogodnego wyglądu, ale i złośliwego temperamentu, pierwotnie narysowane przez założycieli The Hundreds.

Kurtka jeansowa

Oversizowe koszulki i stylowe bluzy


Graficzne koszulki i bluzy z kapturem łączą klasyczny, oversize’owy krój z wiosennym klimatem. Na każdej ze wspomnianej z bluz widnieje ekskluzywne box logo na klatce piersiowej. Nie zabrakło też kultowego napisu „Blood, Sweat, and Years” na plecach. Upamiętnia on historie tych dwóch przełomowych marek. Z przodu i z tyłu znajdują się te same świeże kwiaty dzikiej flory.