Nowy kanał poradnikowy dla kobiet – sprawdź!

Wystartował nowy kanał poradnikowy Nobox TV. Jest to bezpłatna stacja telewizyjna dla kobiet. Jej misją jest rozwijanie pasji i hobby.

Nowy kanał poradnikowy dla kobiet – sprawdź!

Tematyka Nobox TV dotyka m.in kosmetologii, medycyny, czy kulinariów.  Zjadą się również programy dotyczące DIY,  ziołolecznictwa, astrologii i wróżb, porad prawnych, sportu i fitnessu. Nowa oferta to 90 proc. autorskich, unikatowych produkcji. Do dyspozycji widzów jest ponad 370 godzin programów premierowych w roku, nietuzinkowi prezenterzy oraz interesujące tematy.

Stacja należy do K2M Media, której głównym udziałowcem jest Grupa Nucity – właściciel studia produkcji programów telewizyjnych.

Dotrzeć do wszystkich

Początkowo Nobox TV będzie dostępny w regionie śląskim. Trwają jednak rozmowy z operatorami kablowymi i satelitarnymi dotyczące reemisji kanału, dzięki czemu stacja wkrótce będzie mogła pojawić się w wielu innych miejscach w Polsce.

Dla każdego coś dobrego

Oferta Nobox TV jest mocno zróżnicowana. Ale dzięki temu każdy może znaleźć  coś dla siebie. Poniżej lista programów:

„Dobre, bo polskie” dotknie modnego ostatnio tematu przetwórstwa domowego. W każdym odcinku prezenter będzie demonstrować jak w warunkach domowych wykonać różnego rodzaju specjały.

„Aktywacja” – motywacja dla każdej kobiety chcącej zacząć aktywne sportowo-rekreacyjne życie.

Nowy kanał poradnikowy dla kobiet – sprawdź!

„Adam, pomóż!” –  prowadzący Adam zaprezentuje ręczne przedmioty i ozdoby wykonywane z nieużytecznych najczęściej przedmiotów, które można znaleźć w każdym domu.

„Astrokosmetyka” połączy kosmetologie z astrologią. Poznamy jedno z zagadnień ściśle związanych z wpływem faz księżyca na nasze ciało.

„Niezłe ziółko” to coś dla miłośników ziołolecznictwa, zielarstwa oraz medycyny niekonwencjonalnej. Prowadząca–Izabela Frąckiewicz będzie opowiadać o dobroczynnych właściwościach ziół na zdrowie człowieka.

„Horoskop”- krótkie przerywniki w formie horoskopów na nadchodzące dni. Programy te poprowadzi Wróżka Oriana.

„Z pasją przez życie” – Anna Kalata, znana ze swoich przemian celebrytka, zaprosi swoich rozmówców do studia i porozmawia z nimi o ich pasjach. Wystąpią ciekawe osoby znane z pierwszych stron gazet, jak również nietuzinkowi hobbyści i pasjonaci.

Nowy kanał poradnikowy dla kobiet – sprawdź!

„Poradnik prawny” podpowie, jak rozwiązywać problemy prawne, załatwiać sprawy w urzędzie czy chociażby jak rozmawiać z pracodawcą.

„Ezoteryczna TV” jest to interaktywny program na żywo, w którym doradcy duchowi będą rozwiązywać problemy naszych telewidzów.

„Zdrowotne ABC” omawia zagadnienia i choroby dotykające wiele kobiet. Nasza prezenterka Beata Grabiańska rzeczowo przedstawi tematy i porozmawia ze specjalistami poszczególnych dziedzin.

„Ciastko z dziurką” to starcie dwóch silnych osobowości. Redaktorka naczelna portalu obcasy.pl Monika Rebelak i Tomek „Brzoza” Brzeziński – prezenter radia Hobby, zaproszą do studia celebrytów i porozmawiają z nimi o ich życiu.

Wpis znaleziono dzięki:

- Kanał

- Poradnik

- TV