Polska marka – światowy design Celebrity

Kolekcja letniego obuwia Celebrity

Polska marka Celebrity, czyli synonim wyszukanego smaku dla kobiet w kwestii obuwia, zaprezentowała nam ostatnio swoją najnowszą kolekcję na lato 2015. Modele opiewają w najwyższej jakości materiały oraz wypracowany „know how”.

Projekty stworzone są w myśl maksymy „world is my shoes”, dzięki czemu możemy dostosować je do naszych wszelkich potrzeb. Nowy desing rodem z pokazów mody pozwala nam poczuć smak luksusu za mniejsze pieniądze. Sama marka dedykuje swoje projekty kobiecie niezależnej, aktywnej i asertywnej. Kobiecie lubiącej swoją seksualność, dlatego też zachęcamy do przyjrzenia się niżej prezentowanej kolekcji Celebrity, w której wyróżniliśmy trzy kategorie…


1. Buty wpisujące się w street style. Gruba biała podeszwa zakończona wycięciami jest najmodniejszym trendem obecnego sezonu. Modele lini VICTIM to połączenie klasycznych kolorów z niebanalnymi fasonami. Kolekcja jest przeznaczona dla kobiet ceniących wygodę, lubiących się wyróżniać w codziennych stylizacjach.
2. Marka posiada linię szpilek Celebrity, skierowana jest  do kobiet ceniących luksus i odważne połączenia kolorów.
3. W kolekcji Celebrity znajdziemy również buty w klasyczne wzory i kolory. Nadające się na codzienne  spacery oraz wyjścia do pracy. Świetne wykonanie z solidnych materiałów zapewni nam wygodę noszenia przez cały dzień.