Odważne wcielenie Zosi Zborowskiej w rolę Christiny Aguilery!

odwazne wcielenie w role agiller2y

W siódmym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Zosia Zborowska wystąpiła w roli Christiny Aguilery. Podczas występu wykonała utwór „Dirrty”.

Był to pierwszy singiel Aguilery promujący krążek „Stripped” wydany w 2002 roku. Rozgłos zdobył on przede wszystkim dzięki bardzo odważnemu, miejscami kontrowersyjnemu teledyskowi. Zosia Zborowska postanowiła odwzorować postać Aguilery właśnie z tego wideo.

 

odwazne wcielenie w role agillery

Wicie się na scenie i taniec z półnagimi tancerzami nie były jednak łatwym zadaniem. Jak przyznała Agnieszka Boruta, choreograf przygotowująca Zosię do tego występu: „Christina jest artystką bardzo seksualną i pewną siebie. Z Zosią musiałyśmy popracować nad przełamaniem nieśmiałości w interakcjach z tancerzami”.

odwazne wcielenie w role agillery4

W najbliższym odcinku Zosia spróbuje swoich sił w całkowicie innym wcieleniu. Tym razem przypadła jej rola Stevena Taylora z zespołu Aerosmith. Czy podoła mocnym rockowym dźwiękom? Ósmy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w najbliższą sobotę, 24 października, o godzinie 22:05 w Polsacie.


odwazne wcielenie w role agillery3