Trzy pomysły na prezent pod choinkę dla brodacza i golibrody

Święta już za chwilę, ale jeśli wciąż szukacie inspiracji i pomysłów na prezent, my nie przestajemy wam ich przynosić! Tym razem prezentujemy polską markę produktów dla mężczyzn i trzy propozycje prezentowe.

Handsome man hipster male with santa hat over white
Trzy pomysły na prezent pod choinkę dla brodacza i golibrody. Foto Fotolia @kegfire

Na rynku kosmetycznym nie brakuje propozycji produktów dla mężczyzn, które myją i pielęgnują. W zeszłym roku zadebiutowała polska marka ZEW for men produkująca mydła i akcesoria dla mężczyzn, które zwróciły naszą uwagę składnikiem aktywnym – węglem drzewnym z Bieszczad oraz stylowymi i eleganckimi opakowaniami. Te atuty sprawiają, że zestawy tej marki mogą okazać się „trafionymi w dziesiątkę” prezentami pod choinkę dla naszych partnerów, ojców, synów, braci i dziadków – bez względu na to, czy preferują bujne, czy starannie wypielęgnowane brody.

Produkty polskiej marki ZEW for men zostały stworzone z myślą o pielęgnacji ciała, włosów, twarzy i zarostu. Nam bardzo spodobała się historia marki. Powstała ona z pasji do podróży i miłości do Bieszczad, które sprawiły, że jej twórcy poczuli „zew” i, poprzez swoje proste w składzie produkty, chcieli inspirować do tego także innych panów. Mydła ZEW for men zawierają węgiel drzewny z Bieszczad, który uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w naturze. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Węgiel, zawarty w tej linii, pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. Przedstawiamy Wam propozycje trzech zestawów, które naszym zdaniem, mogą sprawić wiele radości naszym panom dbającym o pielęgnację zarostu.

O gustach się nie dyskutuje, a bywają one różne, także w kwestii męskiego zarostu. Zarówno wśród panów, jak i pań znajdą się fani oraz fanki gładko ogolonej twarzy, jak i zwolennicy i zwolenniczki stylowej brody. Przedstawiamy poniżej opisy trzech zestawów, które trafią w każde gusta i potrzeby.

1. Świąteczna nowość – Zestaw ZEW for men x Wahl, czyli domowy barbershop

zew3

Z takiego prezentu ucieszy się zarówno tradycjonalista, jak i mężczyzna podążający za trendami. Tradycjonalista doceni praktyczną i wydajną formę mydeł, polski rodowód marki oraz trymer marki Wahl, czyli jednego z najsolidniejszych producentów sprzętu fryzjerskiego. Mężczyzna podążający za trendami ucieszy się z wyjątkowego designu zarówno produktów marki ZEW for men, które zostały wyróżnione jako must have! na tegorocznym Łódź Design Festival, jak i opływowego, eleganckiego wyglądu trymera Wahl. Więcej szczegółów na temat tego zestawu znajduje się na stronie internetowej pod adresem: http://www.poczujzew.pl/sklep/zew-for-men-i-wahl/.

2. Zestaw Golibrody – dla mężczyzn, dla których dwudniowy zarost jest o dwa dni za długi

zew1

Dla mężczyzn, którzy nie wychodzą z domu nawet z najmniejszym zarostem, Zestaw Golibrody ZEW for men może okazać się znakomitym rozwiązaniem na świąteczny prezent. Poza kompletem wszystkich rodzajów mydeł do twarzy, ciała, włosów i zarostu, w zestawie znajduje się praktyczny turystyczny pędzel do golenia stworzony z naturalnego włosia końskiego. Każdy staranny Golibroda ucieszy się z takiego upominku. Więcej o Zestawie Golibrody można przeczytać na stronie internetowej pod adresem: http://www.poczujzew.pl/sklep/zestaw-golibrody/.

3. Zestaw Brodacza – do pielęgnacji, czesania i masażu brody

zew

Zarówno mężczyźni z długimi, gęstymi, jaki i krótszymi brodami ucieszyliby się z Zestawu Brodacza ZEW for men. Zestaw ten, poza różnego rodzaju mydłami z węglem drzewnym z Bieszczad, zawiera poręczną szczotkę, która dzięki umieszczonemu na poduszce pneumatycznej włosiu z dzika, zapewnia oczyszczanie zarostu i masaż twarzy. Drewniany uchwyt wykonany jest z bieszczadzkiego buku. Szczegółowe informacje o Zestawie Brodacza znajdują się na stronie internetowej pod adresem: http://www.poczujzew.pl/sklep/zestaw-brodacza/.