Piękne usta – marzenie każdej kobiety

Pełne wdzięku wydatne usta to bez wątpienia jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości.

piekne usta

Każda pani chciałaby cieszyć się lśniącymi i zadbanymi wargami – zwłaszcza teraz, gdy do głosu dochodzi nurt „nude-look”, czyli naturalność w pełnym wymiarze z użyciem minimalnej ilości kosmetyków. W jaki sposób można osiągnąć wymarzony efekt?

Delikatne usta

Usta to jedna z najdelikatniejszych części ciała każdego człowieka – można by nawet rzec, że wyjątkowa. Skóra na ich powierzchni jest blisko siedem razy cieńsza niż np. skóra dłoni, a ponadto jest dobrze ukrwiona, wymaga więc specjalnego traktowania. Do wyboru mamy całą gamę kosmetyków z różnymi dodatkami, masaże, ale również zabiegi medycyny estetycznej, na które decyduje się coraz większa liczba kobiet (źródło: http://www.rynekestetyczny.pl/medycyna-estetyczna-obiecujacy-ale-trudny-rynek/). Co z przedstawionych propozycji zagwarantuje w stu procentach oczekiwany efekt?

Piękne usta w kilka minut

Medycyna estetyczna daje obecnie bardzo wiele możliwości w kwestii modelowania kształtu i wielkości warg. Zabiegi takie dostępne są praktycznie dla każdego niezależnie od wieku i typu ust. Nic więc dziwnego, że należą one do jednych z najczęściej wykonywanych przez specjalistów. Co można poprawić przy pomocy wypełniaczy? Przede wszystkim pozwalają one powiększyć zbyt wąskie usta, zmniejszyć ich asymetrię, skorygować tzw. łuk Kupidyna, a także przywrócić jędrność, która niestety maleje wraz z wiekiem. Dodatkową zaletą stosowania wypełniaczy jest fakt, że piękne usta to również zdrowsza i młodziej wyglądająca twarz pełna uroku oraz seksapilu.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo zabiegu, to nie ma się czego obawiać – wszystkie stosowane preparaty przed dopuszczeniem ich na rynek przechodzą wiele testów mających na celu potwierdzić ich nieszkodliwość i przede wszystkim skuteczność.
– Wiele przykrych sytuacji związanych z zabiegami wypełniania ust przytrafia się szczególnie wtedy, kiedy robi się je u pacjentki zbyt często. Odpowiednie odstępy pomiędzy sesjami i ich umiarkowane stosowanie również mają więc duże znaczenie w kwestii bezpieczeństwa zabiegów estetycznych – tłumaczy specjalista z www.lekarze-kolber.pl.
Oczywiście po zabiegu mogą pojawić się objawy niepożądane takie jak obrzęk, nadmierna wrażliwość na dotyk lub nawet lekkie dolegliwości bólowe. Jednak przy stosowaniu się do zaleceń lekarza ustępują one bardzo szybko, a my możemy cieszyć się efektem pięknych, lśniących i pełnych ust rodem z Hollywood.